(Alexa Rank) Що Це Як Перевірити і Поліпшити з 1,186,140 До 88,155

Alexa Rank як можна поліпшити цей показник

Добрий день друзі. Кожен з людей, що створили свій блог або просто сайт, мріє покращити його показники. У Рунеті ми стежимо за такими показниками, як ТИЦ і PR. Ми намагаємося їх усіма силами підвищити. Зрозуміло, перевагу віддаємо Тематичного Індексу Цитування. На другому місці у нас, як правило, коштує PageRank.

Але мова зараз не про це. Більшість веб-майстрів Рунета забувають про одне не менше важливий показник, як Alexa Rank. Що це власне за показник?

Ресурс Alexa.com створили в 1996 році американці Брюстер Кейлом і Брюс Гілліатом, щоб збирати переваги користувачів про різні сайтах. Дані переваги збираються за допомогою розширення в браузері Alexa Toolbar.

Alexa Rank що це

Alexa Rank – це рейтинг вашого сайту в світовому масштабі. Можна сказати, більш зрозуміло – це як би місце, яке займає ваш сайт серед інших сайтів. Звідси, чим менше це місце, тим краще для сайту. Для сайту дуже добре, якщо Alexa менш 100,000.

У мене, на даний момент, Alexa Rank дорівнює 88,155. А по Україні 2,293 (Показник по Україні мені особливо подобається). Це дуже хороший показник, як бачите, він опустився нижче позначки 100,000. Що це означає?

Це означає, потрібно почекати трохи часу і сайт автоматично потрапляє в індексацію здебільшого пошукових систем усього світу. Для сайту – це відмінно. Також, якщо даний показник менше 100,000, у вашого ресурсу є всі шанси потрапити в каталог DMOZ.

Я раджу вебмастерам подавати заяви в даний каталог саме тоді, коли Alexa Rank вашого ресурсу знизиться нижче даної позначки. Крім іншого, на цей показник дивляться рекламодавці, якщо хочуть придбати у вас рекламу або просто посилання з сайту.

Раджу почитати: – Як скачати музику з ВК

Також, а це дуже важливо, даний показник безпосередньо впливає на ціну кліка в контекстній рекламі. Особливо це стосується Google AdSense. Якщо ваш Alexa Rank набагато менше 100000, у вас ціни за кліки будуть досить пристойні. Так що, якщо ваш дохід з блогу йде в основному з контекстної реклами, раджу задуматися з цього приводу.

У цьому можна переконатися, зайшовши на одну з подібних бірж, наприклад, RotaPost як рекламодавець. Але давайте повернемося безпосередньо до теми, як же все-таки поліпшити Алексу?

Як поліпшити Alexa Rank

Щоб поліпшити Alexa Rank, перший справою необхідно встановити собі в браузер розширення Alexa Toolbar. Для цього просто переходимо на сайт Алекси і викачуємо розширення. Даний плагін встановиться саме в тому браузері, з якого ви його скачали. Також, бажано, встановити собі на сайт лічильник Alexa. Викачуємо його також на сайті Alexa Rank.

Ось тепер починається найголовніше. Після встановлення розширення, щоб сайт почав покращувати свої показники, необхідно коментувати різні блоги. Alexa Toolbar буде все ваші коментарі враховувати. Просто елементарно беріть і коментуйте різні блоги.

Рейтинг Alexa Rank в цьому випадку буде знижуватися з кожним днем. Але краще, якщо я поясню на особистому прикладі. Увійдемо на сайт Alexa через лічильник у мене на сайті. Ми побачимо відомості про моїх друзів. Нас, на даний момент, цікавить цифра в зеленому прямокутнику 1,186,140.

Що вона означає? Дана цифра говорить, що три місяці тому мій сайт був на цьому місці за рейтингом Alexa. Іншими словами, за цей час Алекса знизилася з 1,186,140 до 88,155. Хоча, насправді, покращувати показники я почав два місяці тому.

У той час рейтинг Алекса мого сайту дорівнював 1,009,700. Причому, за два тижні, показник впав до 518,720. Я думаю непогано.

Я протягом цього проміжку часу постійно переглядав різні статті і залишав у них свої коментарі. Причому, бажано, щоб у господаря ресурсу, також стояло в браузері дане розширення. В основному від цього і виникає весь ефект.

Є у вебмастера дане розширення чи ні, ви звичайно не знаєте. Але, якщо стаття вам сподобалася, чому б її не прокоментували? Також, даю вам одну підказку. Якщо на сайті є лічильник від Alexa, швидше за все, у нього встановлений і плагін в браузері.

Хоча, скажу вам чесно, даних лічильників на сайтах майже немає. Та він і не так потрібен, як плагін в браузері. Крім іншого, як зізналися багато вебмастера, у тих людей, які залишають свої анонси в Subscribe.ru, у багатьох стоять дані плагіни. Так що, коментуйте статті з анонсів з даного ресурсу.

До того ж, ви знаєте, що Alexa Toolbar стоїть в моєму браузері. Чекаю на ваші коментарі!

Я раджу щодня коментувати по 5 – 10 статей в день. Це не так складно, як вам здається. Прокоментувавши статтю, ви і собі допоможете, і веб-майстру. Також, ви підвищите свій рівень знань!

При цьому, я коментувати віддаю перевагу сайти зі звичайною формою для коментарів (на кшталт тієї, що у мене внизу сайту). По-перше, це зручно, по-друге, саме коментування подібних форм дає відмінний ефект. Якщо у вашого сайту немає такої форми коментарів, просто встановіть її.

Раджу почитати: – Як заробити в інтернеті 36 способів

Як поліпшити Alexa Rank іншим способом

Є й інший спосіб. Зайшовши на сайт, просто клацніть по лічильнику від Alexa (Цифри на лічильнику і розширенні можуть відрізнятися, просто на лічильнику трохи запізнюються). Цим ви поліпшите показник даного блогу. Я думаю, це не так важко. Але і, будемо сподіватися, що господар ресурсу теж знає про даний спосіб і зайшовши на ваш сайт, клацне по вашому лічильнику.

Даний метод відмінно покращує Alexa Rank. При цьому, якщо ви ще залишите свій відгук на сайті alexa.com про відвідані блозі, це буде взагалі чудово! В принципі, можна домовитися зі знайомим, щоб він залишив відгук про ваш ресурс!

Буду дуже вдячний, якщо ви клацніть по лічильнику Alexa Rank, що знаходиться внизу мого сайту. Я в свою чергу, при черговому коментарі будь-якого блогу, обов’язково гукну по лічильнику Алекси даного сайту!

Як поліпшити Alexa Rank головний метод

Але головний спосіб поліпшення Alexa Rank – просто потрібно писати якісні, інформативні та цікаві людям статті. Щоб читачі частіше коментували ваш ресурс. Чим більше буде коментарів на ваше ресурсі, тим вище показник Alexa! Елементарно і просто!

Крім інших методів, багато людей радять зареєструвати совою сайт на alexa.com. Я думаю, цей метод теж працює. Але раніше реєстрація сайту на даному ресурсі була не тільки платною, але і безкоштовною. Тепер же Alexa вимагає гроші за певні послуги. Тому, вирішуйте самі.

Ви тепер знаєте, як поліпшити Alexa Rank.

Ссылка на основную публикацию