Активація ліцензійної Windows 10

Нарешті, треба сказати і пару слів, про те, як зробити активацію Windows 10 встановленої ліцензійної системи.

Оскільки система тісно взаємодіє з онлайновими службами Microsoft, вона повинна отримати «прописку» на віддаленому сервері, повідомивши йому всі параметри вашого комп’ютера і звіривши введений при установці ліцензійний ключ активації Windows 10 з віддаленої базою даних.

Зазвичай ця процедура виконується автоматично, при першому підключенні комп’ютера до Мережі, і ніякого втручання користувача не вимагає. Але тут є одна хитрість: одна справа, якщо ви купили «десятку» в магазині і встановили її на комп’ютер з нуля, і зовсім інша – якщо автоматично оновили попередню версію.

У першому-то випадку у вас залишається ключ, який можна вводити при кожній перевстановлення системи (а потреба в цьому іноді виникає, незважаючи на чудову роботу системи відновлення «десятки»), А що в другому? Нічого, дірка від бублика – тим більше, що безкоштовно оновлена ​​«десятка» намертво прив’язується до конкретного компьютеру.Не лякайтеся: навіть в цьому випадку ви можете перевстановити Windows 10 начисто (на той же самий комп’ютер) і успішно активувати її без ключа … але тільки в тому випадку, якщо ви використовуєте обліковий запис Microsoft (Див. статтю: Як створити обліковий запис Microsoft в Windows 10) і хоча б раз входили в Мережу зі своїм членством. Тоді сервер Microsoft запам’ятає вас як господаря активованої системи і прив’яже ліцензійний ключ до вашого комп’ютера.

Активація ключа при зміні конфігурації

Якщо знадобиться перевстановити Windows 10, просто пропустіть процес введення ключа (кнопка Пропустити при Установці) і увійдіть в систему під своїм акаунтом. При першому ж підключенні до Мережі система повинна активуватися. Правда, якщо з моменту поновлення системи ви поміняли системну плату або процесор, активація може і не спрацювати – в цьому випадку вам допоможе дзвінок в службу підтримки Microsoft.

Інформація Microsoft по активації Windows 10:

Активація Windows 10 безкоштовно

Про «альтернативних» методах або активації Windows 10 безкоштовно за допомогою всіляких Піратських «активаторів» на кшталт KMSAuto Net ми розповідати не будемо: справа тут навіть не в моралі, а в тому, що шанс упустити систему за допомогою «кривого» активатора (або того гірше , «підселити» в її ніжне нутро якусь шкідливу «віруся-КУ») більш ніж великий. Хочете ризикувати – ваше право. Але не раджу.

Ссылка на основную публикацию