Akamai netsession interface що це за програма?

Сьогодні ми поговоримо про ще одну програму, яка в більшості випадків з’являється на комп’ютерах без відома користувачів. Це Akamai netsession interface. Багатьом здається що її основним призначенням є «прискорення інтернету». Це не зовсім так.

Що робить програма Akamai netsession interface?

Основне призначення даного ПЗ – це забезпечення безпечної потокової завантаження файлів з використанням технологій Веб – сокетов.

Принцип роботи Akamai netsession interface

Говорячи більш простою мовою – підключення до звичної завантаження файлів технології Client-to-Client, яка використовується в торрентах. Це коли ви качаєте файл не з централізованого сховища (сервера), а в іншого користувача мережі у кого цей файл є і розшарено для скачування.

Також розробники стверджують, що Akamai netsession interface яким – то чином визначає ваші налаштування інтернету та оптимізує їх в кращу сторону. Цей факт, якщо чесно, викликає сумніви.

Як Akamai netsession interface потрапляє на комп’ютер?

У більшості випадків відбувається це без відома користувача при завантаженні і встановленні популярних програм фірми Adobe (наприклад 3DsMax), компанії Microsoft та інших.

Робиться це за старою схемою практично непомітною галочки в процесі установки. Чи не зняли її – отримали програму на свій комп’ютер, яку не просили.

Чи потрібно її видаляти?

Відповідь скоріше так, ніж ні. Адже Akamai netsession interface прописується в автозавантаження і постійно висить службою Akamai NetSession Interface Service, а значить використовує ресурси комп’ютера, що може уповільнювати його роботу.

Процес Akamai netsession interface service

Реальна ж користь звичайному користувачеві від цієї програми знаходиться під великим питанням.

Akamai netsession interface в автозавантаженні

Видалення даного ПО ніяк не відіб’ється на роботі інших програм та інтернету.

Найдієвіший метод прискорити скачування файлів з інтернету це взяти тарифний план у свого провайдера з більшою пропускною здатністю.

Ссылка на основную публикацию