Айфон відключається під час розмови: несправне ПО або апарат

Якщо Айфон відключається під час розмови, маючи повний заряд батареї, то шукати причину слід в першу чергу в системі. Якщо з iOS все в порядку, можливі проблеми з апаратною частиною смартфона, які зазвичай закінчуються походом в сервісний центр.

причини збою

Серед найбільш поширених причин ситуації, коли Айфон відключається або перезавантажується під час розмови, фахівці сервісних центрів називають:

 • помилки в роботі системи;
 • збої в роботі окремих додатків;
 • використання телефону в непридатних погодних умовах – наприклад, при низькій температурі на вулиці;
 • вихід з ладу акумулятора;
 • несправність процесора і інших компонентів;
 • попадання вологи;
 • механічні пошкодження пристрою.

Самостійно користувач може розібратися лише з системними збоями, помилками в роботі додатків і використанням телефону в непридатних для експлуатації погодних умовах. В інших випадках рекомендується звернутися в сервісний центр для діагностики та визначити точної причини неполадки.

Усунення системних помилок

Перед перезавантаженням пристрій, скидати настройки і виконувати інші дії, переконайтеся, що батарея заряджена. Пам’ятайте, що під час розмови розряджається швидше. Навіть якщо на початку довгої бесіди у вас було кілька відсотків запасу, вони могли вичерпатися.

Якщо після включення ви бачите, що батарея заряджена достатньо для того, щоб телефон працював, але він чомусь вирубався під час розмови, спробуйте виконати жорстку перезавантаження.

 1. Затисніть одночасно клавіші Power і Home.
 2. Тримайте кнопки, поки не з’явиться логотип Apple: 10-15 секунд.

На iPhone 7 і інших сучасних моделях немає фізичної кнопки Home, тому комбінація клавіш трохи змінилася. Затискати слід кнопку Power і клавішу зменшення гучності. В іншому змін немає: тримайте, доки пристрій не увімкнеться знову.

Жорстка перезавантаження підходить для усунення некритичних помилок в роботі системи. Не варто застосовувати її занадто часто. Якщо після перезапуску пристрою проблема з самовільним виключенням не зникають, інші методи усунення неполадки. Наприклад, скиньте настройки і налаштуйте iPhone як новий.

Перед скиданням налаштувань і контенту не забудьте зробити резервну копію пристрою, щоб не втратити контакти, фотографії, повідомлення, додатки та інші особисті дані.

Щоб створити резервну копію на iCloud, щоб потім можна було відновити її без підключення телефону до комп’ютера. Можна не робити відразу повний відкат, а почати з скидання лише відомості щодо резервування. В такому випадку резервна копія не знадобиться.

Щоб скинути iPhone до заводських налаштувань:

 1. Відкрийте основні настройки iOS.
 2. Зайдіть в меню «Скидання».
 3. Виберіть «Стерти настройки і контент».

При включенні після скидання iPhone запропонує налаштувати пристрій як нове або відновити систему з резервної копії. Рекомендується спочатку налаштувати телефон як новий, щоб переконатися, що він працює без помилок. Після цього можна повністю або частково відновлювати систему.

На питання, чому взимку відключається Айфон під час розмови, відповідь буде простою – виною всьому низькі температури, при яких рівень заряду різко падає. Ви можете піднести телефон до вуха з 20% заряду, а через кілька хвилин пристрій вирубиться і при включенні буде показувати 0%.

Норма для всіх пристроїв iOS – від 0 до 35 ° C. У розділі підтримки на сайті Apple вказано, що при низькій температурі можлива тимчасова прискорена розрядка, яка пропадає, як тільки пристрій потрапляє в навколишнє середовище з більш високою температурою. Однак якщо цього не відбувається, варто задуматися про стан акумулятора – можливо, він або інші комплектуючі вийшли з ладу або працюють з помилками.

апаратні несправності

Якщо акумулятор різко розряджається в нормальних для експлуатації умовах, зверніться в сервісний центр за заміною. Особлива увага – до пристроїв, які працюють не перший рік. Знос батареї призводить до швидкої розрядки. Самостійно замінити акумулятор можна, але ви ризикуєте пошкодити корпус та інші комплектуючі.

Причиною того, що телефон вимикається в різних ситуаціях, в тому числі під час розмови, може бути несправність процесора і інших компонентів. На щастя, це рідкісна ситуація, але якщо ви з нею все-таки зіткнетеся, то без допомоги фахівців розв’язати цю проблему не вдасться. Те ж відноситься до потрапляння вологи всередину корпусу і механічним пошкодженням телефону. Без діагностики буває складно визначити, наскільки серйозна поломка, а несвоєчасний ремонт може привести до посилювання наслідків.

Ссылка на основную публикацию