Айфон не оновлюється додатки. 10 простих кроків і все запрацює!

«При Стіва Джобса цього не могло статися», – думка, що приходить на розум першої, коли другу годину до ряду поробиш реанімувати померлий сірий значок утиліти, завантажувати з аппстора.

Відносно труднощів з оновленням ПЗ для системи iOs і глюками при завантаженні з офіційного сервера. Apple ніяк не коментує, чому часом не завантажуються додатки. Користувачам самим доводиться шукати відповіді на питання, один за іншим пробувати етапи: від найпростішого до найскладнішого.

Примітка: Якщо виникла проблема «сірої іконки очікування» і спостерігаються помилки при завантаженні програми з app store, рекомендуємо виконувати інструкцію.

Необхідно пам’ятати! У будь-який момент завантаження з сервера магазину може відновитися і необхідність в цій інструкції, не буде.

Десять варіантів вирішення цієї проблеми

Крок 0. Перегляньте новини

Що робити якщо app store не відповідає? До того, як матюкати планшет або смартфон, витратьте час на перегляд стрічки новин. Можливо, знайдете новина, що «сервер AppStore впав» або магазин переживає труднощі, а розробники активізують ресурси для відновлення роботи ресурсу.

1. Перевірте з’єднання з інтернетом

Може бути і так, що айфон не оновлюється віджет через брак залишків трафіку в тарифному плані або проблем в роботі Wi-Fi роутера. Значок з’єднання LTE, 3G, або Wi-Fi не показник.

Як виправити: Відкрити Safari і перейти на першу-ліпшу сторінку. Якщо з’єднання в повному порядку – переходимо до наступного кроку.

2. Перезавантажте завантаження

Завмерла сіра іконка, яка довго перебуває в статусі «Очікування», – відмінний привід, щоб зупинити закачування з аппстора.

Як вирішити: Натисніть на значок, зупинивши цим завантаження вперто не подає ознак життя програми. Повторне натискання призведе до відновлення зв’язку з сервером аппстора.

3. Увімкнути-викл режим польоту

Є ймовірність відновлення закачування за допомогою короткого переходу в штатний авіа-режим.

Як виправити: На розблокованому екрані, виконати рух пальцем знизу-вгору і тапнуть на значок літака. Почекати пару-трійку миттєвостей і вимкнути режим єдине разовим натисканням на зображення лайнера.

4. Видаліть віджет і встановите заново

Якщо не завантажуються віджети, допомогти в проблемі може видалення програми (якщо це можливо) з повторною установкою в подальшому.

Як вирішити: затиснути палець над завислим значком і дочекатися переходу в режим редагування або видалення (тремтячі іконки). Тапнуть по яке з’явилося у іконки хрестику і видалити програму. Відкрити аппстора і повторно встановити те, що потрібно.

5. Паралельно встановіть другу програму

Якщо не завантажуються додатки з app store, відновити закачку і налагодити контакт з магазином можна скачуванням іншого додаткового віджету.

Як виправити: Зайти в аппстора і завантажити будь-яку програму. З початком завантаження, зависла програма може автоматично продовжити скачиваться.

6. Повторно зайдіть в обліковий запис

Привести до тями застиглу закачування програми здатний вихід з облікового запису з подальшим введенням логіна і пароля.

Як вирішити: відкрити AppStore і перейти на вкладку Збіги. Натиснути на ім’я облікового запису та вибрати пункт Вихід. На цій же сторінці знову увійти в обліковий запис і повторити установку ПЗ.

7. Перезавантаження

Якщо не оновлюються додатки в app store, в якості чергового способу лікування, який завис і застопорилося на закачування «сірого» віджета, можна використовувати перезавантаження пристрою.

Як виправити: затиснути кнопку Power і вимкнути девайс. Після включення утиліта почне автоматом скачиваться. Ще можна використовувати жорстку перезавантаження: кілька секунд утримувати затиснутими кнопки Home і Power.

8. Синхронізувати покупки з Mac / PC

Коли жоден з вищеописаних способів не вплинув ефекту і не завантажуються додатки з appstore (при цьому не виходить ні призупинити завантаження, ні видалити), потрібно синхронізуватися з деськтопной версією Айтюнс.

Інструкція:

 • Підключіть iOS-пристрій до ноутбука або ПК, на якому запущений iTunes.
 • Переконайтеся, що виконано вхід в діючу обліковий запис, (аккаунт з якого йде завантаження з аппстора повинен бути тим же і в iTunes).
 • Далі потрібно вибрати «Синхронізацію».

9. Повний скидання

Якщо не оновлюються додатки в app store, відновити закачку програми можна радикальним методом – повним скиданням налаштувань.

Як вирішити: почати з малого і скинути настройки інтернету: відкрити Налаштування, далі розгорнути меню Скидання, вибрати пункт Скинути настройки мережі. Якщо і це не набуло ефекту, потрібно приготуватися до повернення налаштувань до заводських параметрах. Перед цим зробіть резервне копіювання iOS-пристрої. Відкрийте Налаштування, виберіть Основні, потім Скидання, і останнє – Скинути все.

10. Перейти в DFU режим

Коли не працює app store або не завантажуються додатки, крайнім заходом на придбання віджета або його оновлення, може стати переклад айфона в сервісний DFU режим.

Як правильно увійти в DFU:

 • Підключити багатостраждальний розумний апарат до ноутбука або ПК.
 • Запустити офіційну утиліту iTunes.
 • Затиснути кнопку Power і тут же Home.
 • Утримувати близько 10 секунд.
 • Після закінчення цього часу айфон або Айпад перезавантажиться.
 • Продовжувати натискати кнопки до виникнення надкушеною яблука.
 • Коли з’явиться логоп Apple, відпустити кнопку ВКЛ., А Home утримувати до виникнення картинки iTunes з приєднаним кабелем.
 • Чекаємо поки айтюнс напише, що iOS-девайс в режимі відновлення і DFU більше не потрібно. Для цього, паралельно затиснути Home і Power, і чекати перезавантаження.

висновок

У статті розібрали найпоширеніші причини, чому айфон не грузить і не оновлює програми з офіційного магазину Apple, і знайшли рішення для них. Перш ніж грішити на інженерів з Apple, перевірте свої налаштування Інтернету, в 90% випадків проблема саме в цьому. Будьте уважні і до зустрічі на сторінках сайту!

Ссылка на основную публикацию