Adblock Plus для Яндекс – надійний захист від реклами

Розробник: Adblock
Ліцензія: Freeware (безкоштовне ПО)
Мова: Русский є
система: Windows 10 / 8.1 / 8/7 / XP
Розмір: 499 Кбайт
оновлений: Август 26, 2017

Adblock Plus – додаток, призначений для боротьби з рекламними банерами, спливаючими при веб-серфінгу. Адблок встановлюється як доповнення до Яндекс браузеру. Слід врахувати, що додаток сумісно з усіма популярними інтернет-оглядачами.

Таке додаток, як Adblock для Яндекс, непросто закриває рекламу, а зовсім «вирізає» її з проглядається веб-сайту. Видалення рекламних блоків сприяє прискоренню завантаження сторінки.

Принцип роботи

Розширення Adblock Plus для Яндекс блокує будь-HTTP-запит відповідно до адреси джерела. До того ж програма здатна блокувати будь-який елемент сторінки. Особливо якщо це зображення, скрипт, flash-анімація або java.

Блокувальник використовує для роботи правила приховування CSS. Це необхідно для того, щоб приховати текстове оголошення в міру його завантаження. Завдяки приховування, текстову рекламу не потрібно блокувати. Що стосується блокування спливаючих вікон, то програма використовує додаткові правила.

Основні можливості

  • Підключення фільтрів, що містять правила блокування рекламних елементів;
  • Список заблокованих елементів веб-сторінки;
  • Лічильник, який вважає кількість звернень до того чи іншого фільтру;
  • Можливість відключення будь-яких фільтрів;
  • Створення резервних копій списків;
  • Функція приховування текстових елементів;
  • Блокування реклами в відеофайли;
  • Можливість відключення роботи розширення.

переваги

Одним з переваг програми можна вважати те, що скачати Adblock Plus можна абсолютно безкоштовно. При цьому досить зробити один клік «мишею». Користувачеві необхідно всього лише зайти в «магазин» розширень.

Адблок розширення для Яндекс браузера не потребує налаштування. Його досить завантажити на комп’ютер і встановити в інтернет-оглядач. При необхідності додаток можна відключити.

Розширення Адблок Плюс здатне блокувати рекламу не тільки на інформаційних сайтах. Відключення рекламних блоків відбувається і в популярних соціальних мережах, таких, як Однокласники і Вконтакте.

Елементи, які блокувальник реклами не зміг приховати, можна блокувати примусово. Для цього достатньо клікнути по іконці «ABP», а потім вибрати елемент, який необхідно приховати. Таким чином, можна відвідуваний веб-сайт повністю позбавити від набридливої ​​реклами.

недоліки

Незважаючи на те, що розробники Adblock додатки для Яндекс браузера стверджують, що блокується вся реклама іноді можна побачити не заблоковані елементи. Звичайно, подібної реклами не так багато, і вона не дуже впадає в очі, але все-таки вона є.

Розширення отримує доступ до особистих даних, а також збирає відомості про історію відвідин веб-сайтів. Багатьом користувачам, особливо тим, хто дотримується конфіденційності, це не сподобається.

У деяких користувачів відбувалося уповільнення роботи браузера. У разі виникнення подібної проблеми, рекомендується звернутися до розробників.

Блокіратор має ще один істотний недолік. Разом з рекламою, він іноді блокує потрібні банери, які несуть корисну для користувача інформацію.

Як встановити Adblock

Установка блокіратора для Yandex Browser практично не відрізняється від установки будь-якого іншого розширення для інтернет-оглядачів. Перш ніж перейти до установки доповнення, слід зауважити, що це можна зробити двома способами:

  1. З web-сайту розробника;
  2. З магазину розширень для Google Chrome.

Не має значення, який спосіб буде обраний користувачем, так як в будь-якому випадку скачування і установка додатку займе не більше хвилини.

Установка з веб-сайту

Користувачеві потрібно перейти на веб-сайт розробника. Для цього в браузері Яндекс потрібно ввести «adblockplus.org/ru/». Коли завантажиться сторінка, необхідно клікнути на кнопку з написом: «Встановити на яндекс.браузер». Важливо користуватися саме веб-навігатором від Яндекса, так як веб-сайт автоматично визначає який інтернет-оглядач використовується користувачем.

Після натискання на кнопку з’явиться форма, в якій потрібно клікнути по напису: «встановити розширення».

Через кілька секунд додаток буде встановлено. Користувач побачить відповідне повідомлення і значок розширення.

Установка з магазину

Блокіратор на Яндекс можна скачати з магазину Google Chrome, так як веб-навігатори мають сумісні розширення. Щоб потрапити в магазин, необхідно в браузері ввести «chrome.google.com/webstore/category/apps».

Коли сторінка завантажиться, необхідно набрати в пошуковому рядку «Adblock Plus». Після введення пошукового запиту можна просто натиснути Enter або вибрати із запропонованих варіантів.

Через секунду завантажиться список розширень, необхідно знайти підходяще, а потім клікнути на кнопку «Встановити».

Перед тим як почнеться установка, з’явиться ще одна форма, на якій потрібно підтвердити установку, якшо по кнопці «Встановити розширення».

видалення розширення

Іноді виникає ситуація, коли блокування деякої реклами заважає коректній роботі. Зазвичай з подібною ситуацією стикаються рекламодавці. Це пов’язано з тим, що, блокуючи рекламні блоки, програма заважає контролювати показ створеної ними рекламної кампанії.

Щоб видалити розширення, необхідно відкрити порожню вкладку, а потім вибрати «Додатки». У меню, потрібно натиснути на пункт «Всі доповнення».

Коли відкриється список встановлених розширень, необхідно відшукати «Adblock». Найчастіше він розташований в самому кінці списку. Після наведення курсору на додаток, стає активною кнопка «Видалити». Якщо клікнути на неї «мишею» розширення буде видалено.

висновок

Власники інтернет-ресурсів намагаються заробити на веб-сайтах за допомогою реклами, але останнім часом вона стала занадто агресивною. Якщо набридло дивитися на спливаючі вікна, варто встановити Adblock Plus. До того ж додаток можна скачати безкоштовно. У разі необхідності розширення завжди можна буде видалити.

Можливо вас ще зацікавить:

Ссылка на основную публикацию