A Good Snowman Is Hard To Build огляд на iOS і Android

Маленька невибаглива гра розважального характеру «A Good Snowman Is Hard To Build» вже підкорила величезна кількість користувачів персональних комп’ютерів і MAC і тепер розробники переносять свій проект на IOS.

Автори оригіналу, A. Hazelden і B. Davis запевняють, що загальна концепція залишиться тією ж, а модифікації торкнуться графічної складової і невеликих нюансів.
[Metaslider id = 158]

опис

Проект «A Good Snowman Is Hard To Build» – це незвичайна головоломка, заснована на завданнях по перестановці предметів. У центрі сюжету перебуває головний герой має вигляд безформного персонажа з «ручками і ніжками», але повністю знеособленого. Його метою є створення сніговиків, що складаються з трьох фігур-кіл (малого, середнього і великого розміру). При цьому їх потрібно скачувати в саду (локації гри), надаючи остаточну форму по діаметру, після чого вже складати «снігову бабу».

Варто відзначити, що снігу в кожній окремій кімнаті не так і багато, а значить, мозкова діяльність користувача з кожним новим рівнем буде підвищуватися. За традицією, чим далі пройде геймер, тим складніше будуть головоломки і більше часу доведеться витратити на відгадування загадок. Незважаючи на простоту механіки, примітивної її назвати не можна, до того ж вона може затягнути гравця на довгий час в спробі закінчити «штурм чергового рівня».

відмінності

До основних відмінностей проекту «A Good Snowman Is Hard To Build» від схожих іграшок можна віднести цікаву можливість відмотати назад невдало вибране рішення і пройти складну ділянку заново або обнулити прогрес рівня.

Але навіть на такі спрощеності деякі завдання змушують по-справжньому замислитися і «залипнути» в руках зі смартфоном на кілька годин. А приємним бонусом після проходження гри користувачеві рекомендується повернутися в самий початок до першої кімнаті, де на нього чекає сюрприз від авторів головоломки.

За час свого існування «A Good Snowman Is Hard To Build» зарекомендувала себе одним з найпривабливіших проектів в індустрії розваг, завоювавши дві нагороди в 2014 і чотири призу в 2015 році. А перенесення з персональних комп’ютерів на мобільну платформу IOS стане цілим подією для всіх шанувальників гри!

Ссылка на основную публикацию