8 ознак справжнього гіка


Сьогодні мобільні гаджети стали невід’ємною частиною нашого життя. Для кого-то вони стали незамінними помічниками, а для кого-то засобом розваги. Але є ті, для кого гаджети перетворилися в щось більше, ніж електронний пристрій. Вони зайняли всі їх думки і вільний час. Хтось кличе їх фанатиками, хтось – технозадротамі, але більшості вони відомі як гіки. Саме про те, як розпізнати гику серед своїх друзів, а може, і в самому собі, читайте далі. А так же пишіть в коментарях, що на ваш погляд ще видає гику серед людей.

  • Справжній гик в жартах і розмовах часто згадує Джобса, Гейтса і Балмера. Іноді це звучить так органічно, що навіть здається ніби він тільки що обідав з одним з них.
Біл Гейтс – один з перших гиков на землі
  • Власники iPhone улюблена мішень для жартів і сарказму справжнього гику. Людина з гаджетом від Apple розглядається як примітивна форма життя на планеті Земля. Але будьте обережні, деякі гіки відчувають до “яблучникам” справжню ненависть.
Таким виглядає iPhone очима гику
  • Неймовірно, але факт і один з гиков ні разу не спостерігав гальм в Android. Ймовірно спеціально для гиків виходять особливі версії смартфонів без гальм – Geek Edition?
Першу цеглину на андроїд
  • Дивно, але справжній гик роками не може змінити свій смартфон – він вичікує ідеальний варіант. Ну правда, навіщо купувати Galaxy S4, через півроку вийде Galaxy S5, а там і процесор краще, і пам’яті побільше. І так до нескінченності.
Перший випробувач Google Glass
  • Справжній гик любить свободу. Для 90% гиков свобода починається з установки стороннього ланчера … і закінчується там же.
Galaxy S 10 у дії
  • Найсуворіші гіки не можуть прожити і тижня без перепрошивки смартфона. Будь-яка кастомними прошивка встановлюється при першій нагоді, через тиждень, наситившись глюками, ставиться нова прошивка. так по колу нескінченно, або до першого “цегли”.
Geek Afterparty
  • Справжній гик завжди має свою думку на техніку, навіть не держав її в руках. Він дуже переконливо може розкритикувати в пух і прах смартфон або планшет, і навіть заявити, що він вкрай незручний, або навпаки співати дифірамби про його зручність. І ви дуже здивуєтеся, коли з’ясується, що цей пристрій ще не надійшло в продаж.
Перший радянський гик
  • Ніколи не висловлюйтеся негативно про особисте смартфоні гику. Справжній гик може прийняти це за образу. Це “краще, що є на ринку”, тим більше, що вибір дався йому напевно нелегко.
Ссылка на основную публикацию