7 причин створювати слайд-шоу з Movavi

Шукаєте простий і творчий спосіб організувати фотографії? Це можливо з програмою для слайд-шоу від Movavi. C її допомогою ви можете створити класний відеоролик з фотографій. У цій статті ми пропонуємо вам короткий огляд функцій цього редактора і 7 причин, за якими цей софт може стати вашим незамінним помічником у створенні фільмів і фото-презентацій.

7 причин створювати слайд-шоу з Movavi

1. Імпорт без проблем 

Існує кілька способів додати медіафайли в проект:

  • додати мультимедіа з жорсткого диска
  • використовувати матеріали з галереї програми
  • записати озвучку за допомогою мікрофона
  • перенести відео з веб-камери, ТВ-тюнера або відеокасети

При цьому редактор підтримує будь-які формати медіа даних, так що ваше слайд-шоу може складатися не тільки з фотографій, але ще і з уривків відео.

Після того, як ви завантажили все, що потрібно, можна сміливо починати творити! Для кожного типу медіафайлів існують окремі доріжки для більш зручної роботи. Синхронізація музику з відеорядом: так їх можна пересувати як єдине ціле і підігнати довжину слайдів із ритм треку.

2. Корисні інструменти

У редакторі велика кількість інструментів, які дозволяють легко обробляти кліпи. Повертайте і замикайте слайди, вирізуйте непотрібні фрагменти відео. Змінюйте масштаб зображень, використовуйте інструменти виділення і цензури.

3. Поліпшення якості 

Поправляйте кольору на фотографіях і відео прямо в програмі. Зробити це можна за допомогою автоматичних налаштувань: виправляйте насиченість, контраст і баланс білого, а також змінюйте температуру, відтінок, тон і інші параметри вручну. Якщо в відеофрагментів присутній тряска, їх можна стабілізувати за допомогою відповідного інструменту.

4. Більше 100 переходів 


Плавне зміна слайдів зробить вашу фотопрезентацію ще більше схожою на фільм. Щоб домогтися цього ефекту, ви можете з’єднати фрагменти красивими переходами – перегортанням сторінок, згасанням, розмиванням і так далі. Якщо ви не хочете шукати потрібні серед 100 варіантів, можна одним кліком додати випадкові переходи відразу між усіма слайдами. Додайте ефект плавного появи і згасання на початку і кінці слайд-шоу – так воно буде виглядати більш професійно.

5. Колекція титрів і фільтрів 

Будь-якому слайд-шоу потрібні відповідні прикраси – контурна різкість і забавні написи. Застосуйте кілька фільтрів одночасно – розмиття, літаючі об’єкти, мозаїку. Вставте титри в деяких місцях – вибирайте з більш ніж 20 простих і художніх стилів

6. Майстер створення слайд-шоу

У простому режимі слайд-шоу можна створити буквально в 3 етапи:

  • Завантажте фото по одній або цілу папку
  • Виберіть стиль переходів
  • Додайте музику і синхронізуйте слайди з її ритмом

7. Простий експорт 

Проект ви можете зберегти в найкращому можливому якості в якому завгодно форматі, включаючи такі популярні, як MP4, MPV, MPEG, AVI, і менш поширені – 3GPP, OGV, WTV. Результат можна підготувати і для перегляду на певному мобільному пристрої – iPhone, iPad, Samsung, Sony, HTC, Huawei і багатьох інших моделях, включаючи найновіші.

Ссылка на основную публикацию