7 кращих смартфонів 2020-2020 по камері, ціною, потужності, батареї

Розумні телефони зараз є у більшості населення, кожен працюючий людина має кошти на покупку смартфона. Навіть люди середнього і старшого віку поступово здають позиції і починають користуватися смартфонами. Сьогодні все менше людей купують телефон виключно для дзвінків. У сучасному світі складно обійтися без хорошої камери, великого обсягу пам’яті, доступу до соціальних мереж і т. П. Під час вибору нового смартфона доводиться враховувати всі вимоги, покладені на цей підручний гаджет.

Як же бути, адже практично всі смартфони мають камерою, доступом до мережі, можливістю установки SD-карти? Під час вибору можна заплутатися. Щоб цього не сталося, ми розставимо все по своїх місцях за допомогою рейтингу 7 кращих смартфонів 2018-2019 років. У ньому зібрані топові моделі за якістю знімків, надійності збірки і співвідношенню ціни з якістю.

Рейтинг 7 кращих смартфонів 2018-2019

Природно, спочатку списку знаходяться одні з найдорожчих апаратів. Вони відрізняються кращими характеристиками, але це недешеве задоволення. Далі в рейтингу є хороші моделі за доступну ціну.

IPHONE X

Смартфон від Apple користується попитом з двох причин: іменитий бренд і чудову якість. Якщо порівнювати смартфони по продуктивності і дизайну, IPHONE X – стане переможцем. У смартфоні є все топові функції, він виграє за потужністю навіть у інших флагманів. Володіє 5,8-дюймовим дисплеєм, унікальним впізнаваним дизайном, подвійною камерою і функцією face ID.

Немає необхідності вдаватися в усі характеристики смартфона, але основні з них представлені в таблиці.

Технічні характеристики значення
маса 174 г
Габарити 143,6 × 70,9 × 7,7 мм
Ємність батареї 2700 мАг
Постійна пам’ять Від 64 до 256 Гб
екран 5,8 “
Камера Подвійний модуль по 12 Мп
Передня камера 7 Мп

переваги:

  • Великий екран;
  • Можливість вибору підходящого обсягу пам’яті;
  • Високоякісна камера;
  • Є функція портретного освітлення;
  • Унікальний дизайн.

недоліки:

  • Висока ціна;
  • Чи не найвища точність роботи Face ID.

За якістю збірки, потужності, камері, впізнаваності і ряду інших характеристик це найкраща модель на 2018 рік. Незважаючи на не найвищі технічні характеристики, власна операційна система ефективно витрачає ресурси. Завдяки цій зв’язці iPhone X є найпродуктивнішим пристроєм. Камера також вище усіляких похвал, з нею виходить чітка, насичена, соковита фотографія, що зберігається навіть в умовах недостатнього освітлення.

Ціна починається від 70 000 гривень і досягає 100 тисяч гривень.

Ссылка на основную публикацию