4 Речі Як Зберегти Фото (З Інстаграма) На Комп’ютер Онлайн

Як зберегти фото з інстаграма на комп’ютер

Добрий день друзі. Соціальна мережа Instagram досить швидко розвивається в сучасному світі. Ні так давно про цю мережі не було відомо. І ось зараз, дана соц. мережу стала однією з лідируючих в усьому світі. Кожен день в цю мережу люди завантажують десятки (сотні) мільйонів різних фото. Більшість з них можна вільно переглядати.

Серед фото, вміщених в цю соц. мережу користувачами, є звичайні, повсякденні, на які мало хто зверне увагу. Також, є і дивовижні, зняті зі смаком, або якісно відредаговані фоторедактором. Такі знімки виникає бажання скачати собі на комп’ютер.

Я вже писав про те, як швидко завантажити фото на комп’ютер. Але, з Інстаграм завантажити зображення не так просто, так як в цій соціальній мережі є захист від скачування. Навіщо Instagram поставила цю захист? Все досить просто, адміністрація ресурсу турбується про захист приватної власності.

Хоча, насправді, зберегти фото з інстаграма на комп’ютер досить просто. Є багато способів, як це зробити. Я з вами поділюся найзручнішими.

1 Додаємо до адресою фото в Instagram media? Size = l

Отже, перш за все увійдемо в Instagram. Потім, вибираємо потрібну нам картинку. Далі, звертаємо увагу на адресу фото вгорі браузера і додаємо до цього адресою поєднання media? Size = l.

Наприклад, в моєму випадку виходить адреса https://www.instagram.com/p/BkF71_sADSK/

Нам до цього адресою потрібно додати закінчення, яке я показав. У нас виходить https://www.instagram.com/p/BkF71_sADSK/media?size=l

Дане поєднання необхідно додати без пробілу та інших символів. Потім, переходимо за цією адресою на сторінку, де розташована дана фотографія. Вгорі сторінки бачимо символ Фейсбуку. Це тому, що мережа Instagram придбав собі цей ресурс.

Потім, викачуємо зображення як звичайну картинку. Для цього, кликнемо по картинці правою кнопкою миші і виберемо “Зберегти зображення як». Далі, зберігаємо картинку в зручному місці комп’ютера. Дуже простий і зручний спосіб.

2 Копіюємо картинку з HTML адреси

Цей спосіб також досить простий. Він підходить для Хрому, Яндекса і інших популярних браузерів. Отже, вибираємо потрібну картинку в Інстаграм. Потім, вводимо поєднання клавіш Ctrl + U. Тепер ми бачимо HTML код сторінки. Далі, введемо поєднання клавіш Ctrl + F. У нас відкриється пошукове вікно у верхньому правому куті.

У це вікно введемо Jpg і виберемо першу адресу з цим закінченням. Зазвичай він йде після слова content. Копіюємо все довге посилання. Наприклад, посилання може бути такою https://scontent-arn2-1.cdninstagram.com/vp/7233ddcde0080af6d43556f697ba4802/5BC4DB01/t51.2885-15/e35/34647215_608595222828470_6694471576160567296_n.jpg і відкриваємо її в новому вікні.

Як і в першому випадку, ми потрапляємо на сторінку, де розміщена картинка. Потім, копіюємо її через контекстне меню, як в першому методі.

3 Скачиваем зображення за допомогою розширення

Досить швидкий спосіб. Є різні розширення для цих цілей. Наприклад: – SaveFrom, InstaDown, InstaSave і інші. Принцип ці плагінів схожий. Всіх їх потрібно завантажити і встановити в браузер. Про розширення SaveFrom я написав докладну статтю.

Нагадаю, викачуємо розширення. Встановлюємо в браузер. Вибираємо потрібну картинку в Інстаграм. Коли ми підводимо курсор до зображення, в верхньому лівому кутку у нас з’являється стрілка. Натискаємо на неї, і викачуємо зображення на комп’ютер. Досить просто і швидко.

Дане розширення дозволяє завантажити не тільки зображення в Instagram, але і з Однокласників, ВКонтакті та інших сайтів. Також, цей плагін дозволяє завантажувати відео з цих ресурсів. Весь процес займає кілька секунд.

4 Як зберегти фото з Інстаграма на телефон і комп’ютер з допомогти сервісу InstaGrab

Скористаємося сервісом InstaGrab. Цей сервіс призначений для мобільних пристроїв. Це видно по формі вікна сайту. Але, з його допомогою можна також легко завантажувати фото і на комп’ютер. Зручний і простий метод. Переходимо на сайт InstaGrab. Як видно з скріншоту, сервіс дає можливість скачувати з Інстаграм не тільки фото, але і відео.

Отже, в рядок пошуку вставляємо одне з посилань на картинку. Натискаємо «Знайти». У нас нижче рядки пошуку з’являється шукана картинка. Тиснемо «Завантажити файл». Наша картинка скачав.

Ми розглянули чотири найзручніших способу, як завантажити фото з Інстаграм. Всі способи досить прості. Раджу скористатися тим з них, який вам більше сподобався! Успіхів.

Ссылка на основную публикацию