4 Речі Як Відключити Пароль При Вході в Windows 10 Облікова Запис Microsoft

Як відключити пароль при вході в windows 10 обліковий запис Microsoft

Добрий день друзі. З недавніх пір програмісти Windows 10 внесли в операційну систему захист паролем або пін кодом при вході в систему. Даний пароль користувач прописує під час переустановлення системи. Якщо раніше було достатньо ввести логін, то зараз потрібна реєстрація в Microsoft.

Під час перевстановлення ОС, ми вводимо дані цієї реєстрації, тобто, електронну адресу, і пароль. Також, можна ввести логін від Skype. Але, і в цьому випадку система під час запуску зажадає ввести пароль реєстрації в Майкрософт.

Крім цього, система пропонує вдосконалити захист, і ввести додатково ще і Пін код. Причому пропонує зробити це примусово. Я не бачив кнопки «Пізніше» або подібної на сторінці з пропозицією ввести захист пінкод.

Ці кошти, звичайно, хороші. Але, якщо у вас комп’ютер стаціонарний, і знаходиться він не на робочому місці, а вдома, постійний введення пароля порядком набридає. Тому, в цьому випадку, його бажано прибрати. Я вже не кажу про те, що може статися, якщо ви цей пароль забудете?

Зі мною тиждень тому так і було. Я перевстановив систему на новий диск SSD. Зареєстрував як годиться, і почав користуватися. Але, буквально на наступний день, при вході в Windows 10, ОС мені повідомила, що «неправильно набраний логін або пароль». Я почав вводити пароль з логіном знову і знову, але, так нічого і не домігся.

Тому, вирішив поміняти обліковий запис, в тому числі і пароль. Що цікаво, система повідомила, що відправила спеціальний код на електронну адресу, яку я ввів. Але, я не пам’ятав пароль на цю адресу. Я зазвичай в цілях безпеки ставлю хитромудрі паролі. Та й іншого комп’ютера у мене під рукою не було.

Тому, я пішов до сусіда, скористався його комп’ютером. Ввів адресу сервісу паролів LastPass (його просто необхідно пам’ятати!), І переглянув всі паролі до своїх облікових записів. Що цікаво, на адресу, за якою повинен був прийти код, він не прийшов !!!!!

Я вже подумував про перевстановлення системи, але, мені все ж вдалося ввести правильний пароль. Я точно не пам’ятаю, як, але, я запустив систему !!! Після цього, я почав активно вивчати, як прибрати цей пароль з системи.

У мережі багато матеріалу з видалення пароля. Що цікаво, після виконаних інструкцій, Windows 10 під час запуску, стала вимагати вже не пароль, а пінкод!

Іншими словами, змінилося шило на мило. Я знайшов, як прибрати пін. Але, тоді система знову зажадала пароль при наступному запуску комп’ютера. Замкнуте коло.

Не знаю, як би поступили на моєму місці ви, але, я вирішив, що краще вводити Пін, що складається з 4 – х цифр, ніж довгий пароль. Перед цим, знову трохи погуглити на дану тему, і вихід був знайдений.

Як відключити пароль при вході в виндовс 10?

Отже, викличемо команду «Виконати» натисканням WIN + R. У новому віконці введемо netplwiz, натискаємо Ок.

Далі, відкривається віконце нашої облікового запису. Вибираємо свою, якщо їх декілька. Прибираємо галочку над командою «Вимагати введення імені …» і тиснемо «Застосувати».

У новому віконці, якщо у вас з’явиться ваш логін від облікового запису Майкрософт, його необхідно поміняти на Email, введений в учетку (що я раніше не робив, і комп’ютер при завантаженні вимагав пінкод). Потім, вводимо пароль від учеткі, і підтверджуємо його. Тиснемо Ок і ще раз Ок.

Справу зроблено. Тепер, при наступній перезавантаження, система перестане вимагати пароль або пінкод!

Як відключити введення пароля Windows зайшовши до реєстру?

Є можливість видалити виклик пароля, зайшовши в редактор реєстру. Але, при цьому методі, потрібно пам’ятати, що ваш пароль з’явиться в списках реєстру. При цьому, він буде відкритий для хакерів і вірусів (нижче ми розглянемо інший спосіб, з шифруванням пароля).

Отже, запустимо даний редактор, клікнувши по гарячих клавішах Win + R. У віконце введення введемо regedit, тиснемо Ок.

У реєстрі нам потрібно вибрати:

HKEY_LOCAL_MACHINE \ Software \ Microsoft \ Windows NT \ CurrentVersion \ Winlogon

Щоб включити автоматичний вхід в ОС, які підтримуються вашим (для тих, у кого свій сайт), учетку Майкрософт або просто іншу учетку Віндовс 10, виконаємо наступне:

  • поміняємо команду AutoAdminLogon, виділивши її, натиснувши на «Правку», потім «Змінити» (можна просто клікнути два рази за даним значенням), і ставимо 1.
  • команду DefaultDomainName поміняємо на доменне ім’я або ім’я вашого ПК (Ім’я комп’ютера знаходиться за адресою: «Властивості» – «Цей комп’ютер»). Якщо даного значення немає, можна його створити, клікнувши правою клавішею по даному вікну утиліти реєст
    ру. Далі, вибираємо «Створити», потім «Строковий параметр». Називаємо його даною командою і присвоюємо йому потрібне ім’я комп’ютера.
  • Якщо вам не подобається, що ваш логін комп’ютер записав у вигляді електронної адреси, можна його поміняти, вибравши значення DefaultUserName і вписавши потрібний логін.
  • Можна створити строкової параметр DefaultPassword, клікнувши правою кнопкою по порожньому полю вікна, і вказати пароль від Microsoft.

Потім, закриваємо реєстр, перезавантажуємо ПК. Тепер комп’ютер повинен завантажуватися без пароля.

Як відключити пароль на Windows за допомогою системної утиліти «Autologon for Windows»?

Крім інших, є ще метод позбутися введення пароля. У цій справі нам допоможе спеціальна утиліта від самої компанії Microsoft. Тому, можна сказати, що вона системна.

Уявімо, що з певних причин колишні методи не допомогли. Тоді, скачати Autologon for Windows останньої версії з офіційного сайту і встановимо її. Під час установки, погоджуємося з умовами.

Далі, вводимо свої пароль і логін. Якщо ви зареєстрували в Майкрософт свій домен, то необхідно ввести і його. Для звичайних громадян, в цьому немає необхідності. тиснемо Enable.

Отже, у нас з’являється інформація, що ОС тепер завантажується на автоматі, без всяких паролів. Крім цього, з’являється повідомлення, з якого ми бачимо, що інформація, яку ми ввели, тепер зберігається в зашифрованому вигляді в реєстрі. Іншими словами, це той же другий метод, але, на відміну від нього, є безпечним. Тиснемо Ок. Тепер, під час наступного включення комп’ютера пароль нам не потрібен.

На майбутнє, якщо ви захочете поставити пароль на завантаження системи, потрібно буде знову запустити утиліту Autologon, ввести логін з паролем і натиснути на кнопочку Disable, щоб вимкнути вхід на автоматі.

Як повністю видалити пароль при вході в Windows 10

Так як ОС вимагає у вас ввести пароль при вході, значить, ви до цього пройшли реєстрацію в Microsoft (зазвичай під час установки системи). Звідси, висновок напрошується сам. Можна повністю видалити пароль з системи. В цьому випадку, зрозуміло, вводить його вже не потрібно. Це стосується і того випадку, коли ви вирішите заблокувати систему гарячими клавішами Win + L. Отже, для видалення облікового запису зробимо наступне:

  • Нам потрібно зайти в командний рядок як адміністратор. Щоб це зробити, введемо в пошуковий рядок системи «кому …» і через спадаюче меню запустимо її від імені адміністратора.
  • Вводимо після слова system32 поєднання net user і тиснемо Enter. Після даної команди ми побачимо списочок кожного користувача системи. Навіть прихованих самою системою. Вони здадуться під тими логінами, під якими Windows їх зареєструвала. Вам потрібно запам’ятати, як правильно система записала вас як користувача.
  • Потім, введемо поєднання net user ім’я_користувача «» (Якщо ваш логін складається з декількох слів, друге потрібно закрити лапками).

Проробивши цю команду, у вас як у користувача система видалить пароль. Звідси, його введення при запуску комп’ютера зникне.

висновок: – відключити пароль облікового запису під час завантаження комп’ютера досить просто. Спочатку, спробуйте перший спосіб. У 90% він допомагає. І тільки якщо він вам не допоміг, переходимо до решти способам. Другим методом я не раджу активно захоплюватися, тому що ваш пароль стає видно в реєстрі комп’ютерним вірусам. Тому, краще використовувати третій, або четвертий метод.

Ссылка на основную публикацию