4 Речі – як очистити кеш в Гугл Хром (Chrome)

Перед тим, як розповісти вам про те Як чистити кеш в хром, хочеться розповісти вам трохи про історію цього браузера.

Що таке Хром.

Хром, також відомий як Google Chrome, – це веб-браузер, створений розробниками компанії Google на основі американського маловідомого движка, призначеного для відображення веб-сторінок і носить назву «Blink», і вільного браузера під назвою «Chromium», що має відкритий вихідний код .

Історія Хрома.

Ерік Шмідт, який обіймає посаду виконавчого директора корпорації «Гугл», довгий час не підтримував ідею про створення окремого, самостійно браузера, так як вважав свою компанію замалою, щоб воювати з іншими великими виробниками веб-браузерів. Однак, через деякий час, засновниками «Google», Ларрі Пейджем і Сергієм Брін, були найняті кілька програмістів з Mozilla Firefox, які підготували в найкоротші терміни демонстрацію Хрома. Версія презентованого продукту дуже сподобалася Шмідту.

У підсумку, перша версія Chrome була випущена на початку вересня 2008 року і призначалася для операційної системи Windows XP. Пізніше кількість платформ інтегруючих з цим браузером, було розширено.

Останнє оновлення браузера було випущено 14 січня поточного року.

Як очистити кеш в Google Chrome.

Очистити кеш в хром можна чотирма способами, які трошки різняться між собою. Вибрати найбільш відповідний для вас.

Спосіб №1. Через «Історію».

1. Відкрийте браузер і в правому верхньому куті знайдіть значок, що представляє собою три горизонтальних смужки. Натисніть на цей значок і виберіть пункт «Налаштування».

2. Відкриється вкладка, що нагадує інтернет сторінку, зліва на ній є чотири вкладки. Натисніть на напис «Історія», а потім на кнопку «Очистити історію».

3. спливе віконце, в якому потрібно зазначити прапорцями необхідні параметри і натиснути на кнопку «Очистити історію».

Спосіб №2. Через «Інструменти».

1. Відкрийте ваш веб-браузер.

2. Знайдіть праворуч значок, що складається з трьох горизонтальних смужок. Натисніть на нього і під сплив віконці натисніть на пункт «Інструменти».

3. Виберіть в ньому підпункт «Видалення даних веб-перегляду».

4. спливе вікно, в якому вам треба розставити прапорці навпроти необхідних параметрів (головне, щоб стояв прапорець навпроти напису «Кеш») і натиснути на кнопку «Очистити історію».

Спосіб №3. Через «Налаштування».

1. Відкрийте браузер і в правому верхньому куті знайдіть значок, який представляє з себе три горизонтальних смужки. Натисніть на цей значок і виберіть пункт «Налаштування».

2. У вікні відшукайте напис «Особисті дані».

3. Під нею ви побачите дві кнопки, натисніть на «Очистити історію».

4. Під сплив віконці відзначте прапорцем необхідні параметри і натисніть на «Очистити історію».

Спосіб №4. За допомогою програми CCLeaner.

Ссылка на основную публикацию