3d принтер Picaso Designer 250, Builder, X Pro

Технологія тривимірного друку користується великою популярністю у користувачів. І це не дивно. Адже вона відкриває нові можливості, дозволяє вирішити безліч завдань. Таким чином, процес виробництва сувенірів, різних елементів декору, іграшок став набагато простіше.

Техніки, яка підтримує дану функцію, на сучасному ринку досить багато. Якщо говорити про найбільш затребуваною, то неодмінно, це тривимірні принтери Picaso. Вона відрізняється високою якістю роботи і довговічністю. Надійно і стабільно справляється з поставленим завданням. При цьому може застосовуватися не тільки в офісі, а й домашніх умовах. Вона не вимагає спеціально обладнати приміщення, відмінно розташовується в житловий або іншій кімнаті.

Про що піде мова:

3d принтер Picaso3d Designer: особливості роздрукування

Принтер Picaso 3d Designer є побутовим пристроєм. Вартість його досить невисока, що робить максимально доступним варіантом для використання вдома. Також важливо відзначити високу якість готових виробів, який він дозволяє отримати.

Принцип його роботи простий і зрозумілий. Пристроєм легко керувати. У цьому допомагає спеціальний дисплей. Він може не підключатися до комп’ютера, так як є під для USB флешки. В якості захисного елемента в ньому є скляна кришка, яка відкидається на 180 градусів. Але ось якість її кріплення досить низька.

3d принтер Picaso 3d Designer

Платформою для друку в Принтер Picaso 3d Designer виступає скляна платформа. Це зручно в роботі. Так як пластик до такої поверхні не прилипає. В результаті він не деформується і легко знімається після виготовлення.

Незважаючи на швидкий і якісний друк, техніка має мінуси. Проводити заправку пластика дуже незручно. При роботі з кришкою необхідно проявити акуратність. В іншому випадку вона незабаром відламати. Якщо вибирати режим швидкого друку, то варто пам’ятати, що якість друку трохи знижується. Фахівці рекомендують працювати в оптимальному режимі між швидкістю і якістю.

Приклади друку Picaso 3D Designer

Ступінь безпеки принтера невисока. Можна отримати опік при заміні пластика. Так як за котушкою знаходиться вентилятор, який відповідає за охолодження системи. Якщо заправку виконувати не обережно, то він почне бути на пальцях. Таким чином, виконати цей процес не у всіх виходить.

Незважаючи на всі мінуси, дана модель є гідною. Вона дозволяє працювати не тільки в умовах виробництва, а й удома. Дуже добре справляється з особистими цілями.

3d принтер Picaso 3d Designer Pro: характеристика

Сьогодні принтер Picaso 3d представлений у великому модельному ряді. Пристрої відрізняються не тільки своїми зовнішніми даними, але і якістю роботи. При виборі приладу ці фактори необхідно враховувати і посилаючись на них купувати техніку. Це дозволить в результаті отримати той результат, який очікує власник.

Одним з найперших принтерів, який виробник представив споживачеві, став 3d принтер Picaso 3d Designer. Він добре справлявся з поставленим завданням, але мав недоліки, які важливо було виправити. Тому незабаром вийшов 3d принтер Picaso 3d Designer Pro.

Це вдосконалена модель, за основу для якої взято перший пристрій. Вона дозволяє працювати з більш складними виробами завдяки розчинної підтримки таких матеріалів, як PVA, HIPS. Можна отримати моделі, представлені двома кольорами. При цьому вони не будуть мати вкраплень, що значно покращує їх зовнішній вигляд.

3d принтер Picaso3d Designer

Головним показником друку є товщина шару. Цей пристрій повинен вона становить 50 мкм. Це показник залишився незмінним і таким же, як у Picaso 3d Designer. Працює техніка надійно і без збоїв. Її калібрування зручна і легка, а робоча поверхня фіксована. Представлена ​​остання у вигляді скла, як показано на фото, наведеному нижче.

Недоліки 3d принтер Picaso 3d Designer Pro 250

Як і будь-який інший пристрій, 3d принтер Picaso 3d Designer Pro 250 має недоліки. Головний з них полягає в часі друку. Вона вище, ніж у техніки, яка представлена ​​конкурентами, але все досить низька. Таким чином, мультіматеріальная друк вимагає великих затрат часу, що не дуже зручно.

Цей пристрій вимогливо. Особливо якщо мова йде про якість пластика. Тому необхідно грамотно підходити до підбору налаштувань. Від правильності їх вибору залежить якість готового виробу. Крім цього, для друку використовується спеціальна програма. Вона дозволяє працювати з розчинними підтримками.

Зроблена на 3D принтері фігурка

Принтер Picaso 3d Designer Builder: чим відрізняється?

Принтер Picaso 3d Designer Builder пропонує російський виробник. Головна його особливість полягає в пластиці, який можна використовувати для роботи. Сюди відмінно підійде будь-який його тип. Тому пристрій віднесли до відкритого виду

3d принтер Picaso 3d Designer Builder

Конструкція принтера Picaso 3d Designer Builder має свої характерні особливості. Так, він працює за принципом класики. Пристрій використовує Prusa Mendel. Але не єдина відмінність від своїх попередників. Зміни торкнулися таких показників, як якість друку, швидкості і продуктивності техніки. Вони в рази були покращені, що відразу помітили користувачі.

Крім цього, сам принтер більш компактний. Його розміри трохи менше, ніж інших. Завдяки цьому його зручно розміщувати. Він не вимагає багато місця або спеціального приміщення. Така техніка відмінно підходить для домашнього використання.

3d принтер Picaso – це відмінний пристрій нового покоління. Російський виробник запропонував техніку високого рівня. Якість її збірки хороша, що сприяє стабільній і надійній роботі пристрою. Як показує практика, друк його гідна і не поступається імпортним апаратів. При цьому вартість техніки значно нижче.

3d принтер Picaso будь-якої моделі доступний для російського споживача. Він прослужить довго і надійно. Дозволить отримати різні вироби, виконані за технологіями тривимірного друку.

Ссылка на основную публикацию