3 способи швидко переміщатися в Red Dead Redemption 2

Швидка кінь допомагає переміщатися по Дикому Заходу на високій швидкості. При цьому подолати на ній велику відстань все одно складно. Для подорожі через половину карти або більше маєте слушну нагоду – швидке переміщення. Воно дозволяє пересуватися тільки між уже відкритими містами на Дикому Заході, а не будь-яким ділянкою карти. Проте з телепортацией можна дістатися в потрібну точку у багато разів швидше.

На початковому етапі незрозуміло, як реалізована телепортація. Вже скоро гра вводить в курс подій і пропонує переміщатися за допомогою:

  • Диліжансу (поштової карети);
  • Залізничного сполучення;
  • Карти швидкого переміщення в таборі.

Швидке подорож на поїзді

На залізничній станції продаються квитки на поїзд. Після придбання квитка потрібно пройти на перон і сісти на поїзд. Після посадки персонаж відразу з’явиться в кінцевій точці.

Спосіб може виявитися витратним, так як не завжди можна дістатися до кінцевого пункту за один раз. Якщо поїзд не йде до потрібного місту, доведеться пересідати на інший потяг. З іншого боку – залізничне подорож є при будь-якому рівні нагороди за голову.

Телепортація через диліжанс

Поштова карета знаходиться практично в усіх містах, особливо часто зустрічається у великих населених пунктах. Вона подорожує по всіх містах, які вже були відвідані героєм. Карета пересувається по дорогах, тому не має обмежень на кшталт наявності ЖД-полотна. Послуга здійснюється платно, потрібно попередньо домовитися з власником диліжанса.

Підсумок: перевага способу полягає в доступності переміщення між усіма містами, недолік – не можна їздити при високій нагороді за голову.

Як швидко переміститися з табору?

Спочатку у гравця немає можливості подорожувати з власного табору. Попередньо потрібно поліпшити табір, а його апгрейд стає доступним практично спочатку гри.

Що потрібно зробити для телепортації з табору:

  • Пройти завдання «Позики і інші гріхи», що отримується від персонажа Штраус при проходженні 2 глави. Завдання відкриває можливість подальшого поліпшення табору;
  • Побудувати краще житло для Датча. Вартість поліпшення становить $ 220;
  • Придбати карту швидкого переміщення за $ 345.

Як тільки всі умови будуть досягнуті, за наметом героя з’являється карта. З її допомогою, можна абсолютно безкоштовно подорожувати по Дикому Заходу. Єдина проблема – немає можливості зворотного переміщення в табір. Доведеться добиратися своїм ходом або використовувати інші способи телепортації.

Ссылка на основную публикацию