3 способи, як швидко видалити сховище Dropbox з ПК

Стаття буде корисна тим, хто не користується цим хмарним сховищем. Можливо, ви його навіть не встановлювали. Dropbox може встановлюватися разом з іншими додатками. В результаті він постійно запускається, займає місце на диску і заважає нормальній роботі за ПК.

Пропонуємо просту інструкцію, як видалити хмара Dropbox з вашого комп’ютера. А недавно ми писали, як віддаляється встановлене на «десятку» сховище OneDrive.

універсальний спосіб

Цей спосіб актуальний для все користувачів Windows. Потрібно зайти в Панель управління і знайти розділ «Програми та засоби».

Але ми зробимо простіше. Натиснемо комбінацію клавіш Win + R і пропишемо в рядку команду appwiz.cpl. Потрібний розділ панелі відкриється автоматично. Тут нам потрібно вибрати меню «Видалення програми».

Діємо так: знаходимо в списку програму Dropbox, вибираємо її – і натискаємо «Видалити».

Через параметри Windows 10

Користувачі «десятки» можуть видалити додаток з стандартних параметрів. Зайти в них можна, натиснувши комбінацію клавіш Win + I.

Далі переходимо в розділ «Додатки». У найпершій вкладці «Додатки та можливості» прокрутити сторінку, знаходимо назву програми, клікаєм по ньому, а потім – «Видалити».

сторонній софт

Видалити хмара Dropbox допоможе спеціальні програми-деинсталлятори. У нас встановлений популярний CCleaner. Заходимо в програму, вибираємо розділ «Сервіс». Перед нам відразу з’явиться вкладка «Видалення програм».

Далі діємо, як і зазвичай: шукаємо програму, натискаємо на «Деінсталяція». Важливо вибрати саме цей пункт. Якщо вибрати звичне «Видалити», то просто зникне іконка програми зі списку, а саме додаток не сумнівайся.

Можна використовувати і багато інших програм для видалення програм: Revo Uninstaller, IObit Uninstaller, Uninstall Tool і т.д. Читайте докладніше про таких утиліти тут.

Зверніть увагу. У всі три випадки після натискання «Видалити» (або «Деінсталяція») запуститься дєїнсталлятор. Потрібно буде натиснути кнопку «Uninstall» і дочекатися закінчення видалення.

Видалення папки Dropbox

Після видалення програми все одно залишається папка з даними. Видаліть і її. Не бійтеся втратити файли, так як вони все одно зберігаються на хмарі і прив’язані до вашого профілю. У будь-який момент ви зможете відновити віддалене вміст. Папка зазвичай знаходиться на системному диску C в папці користувача (C: / Users / user_name).

Ось так легко можна видалити хмара Dropbox, яким ви не користуєтеся.

Ссылка на основную публикацию