3 способу підключення інтернету до планшета: за допомогою WI-FI, bluetooth, USB модему, кабелю OTG

У користувачів, хто вперше придбав планшетний ПК на операційній системі (ОС) Android виникає першочергове питання, як його підключити до мережі інтернет для перегляду пошти, серфінгу по сайтах і соцмережах, ігор і спілкування в скайпі.

На допомогу всім, хто не знає, як перетворити планшет в повноцінне мобільне інтернет пристрій, був підготовлений огляд всіх доступних способів з’єднання девайса до мережі.

Підключення інтернету до планшета по wi-fi

Будь планшетний ПК має вбудований wi-fi модуль. Для його активації слід:

 • зайти в налаштування планшета;
 • в меню вибрати пункт «wi-fi» і натиснути кнопку «Включити».

Важливо! Дана інструкція є дійсною для власників мобільних пристроїв з ОС Android 4.0 і вище. Якщо ваш пристрій виконано на базі Android версій 2.3 або 3.0, то для активації wi-fi потрібно в настройках зайти в пункт «бездротові мережі», і зробити його включення.

Модуль бездротового зв’язку активований. Для підключення до мережі натисніть на значок wi-fi в настройках планшета. У вікні буде список всіх доступних мереж.

Виберіть незахищену точку (без замочка), захищену, від якої ви знаєте пароль і логін, або ім’я вашої домашньої мережі, якщо вона у вас є (див. Як підключити Wi-FI будинку). Після введення ідентифікаційних даних, планшетний ПК автоматично підключається до інтернету, про що свідчить відповідний значок в панелі швидкого доступу.

Підключення через вбудований 3G модуль

Деякі моделі планшетів мають інтегрований 3G модем, за допомогою якого можна легко підключитися до інтернету (див. Як вибрати планшет).

 • у відповідний слот планшета вставте sim-карту оператора, що надає послуги зв’язку;
 • включите планшет;
 • в настройках, зайдіть в пункт «Передача даних» та натисніть кнопку «Включити»;
 • в настройках перейдіть в меню «Ще», а потім увійдіть до підпункту меню «Мобільна мережа».

Далі потрібно в поле «Точки доступу» вписати параметри, надані оператором.

Порада: 90% операторів бездротового інтернету при підключенні sim-карти надсилають sms з настройками. Збережіть їх в своєму планшетному ПК, і в подальших операціях не буде необхідності.

Підключення по WI-FI через зовнішній 3G маршрутизатор

Тим користувачам, планшети яких не обладнані вбудованим 3G модемом, для підключення до мережі потрібно скористатися зовнішнім 3G роутером з роздачею wi-fi (див. Як вибрати WiFi роутер). В даний пристрій вставляється sim-карта, створюється точка доступу бездротового з’єднання wi-fi, власне до якої і підключається планшетний ПК.

Це портативний пристрій оснащений вбудованим акумулятором, який, в залежності від моделі, дозволяє безперервно роздавати інтернет від 5 до 10 годин. Оплачується трафік свого оператора зв’язку, що надає послугу.

Підключення по wi-fi: телефон-планшет

Якщо у вас є android-смартфон, то на його базі можна створити точку бездротового доступу. Для цього потрібно:

 1. Включити android-смартфон і з’єднатися з інтернетом.
 2. Зайти в «Налаштування».
 3. Перейти в розділ «Бездротові мережі».
 4. Зайти в режим модему, активувати функцію, встановивши галочку у відповідному віконці або натиснувши кнопку «Включити»
 5. Зайти в меню налаштувань точки доступу, де задати ім’я і пароль створеної мережі.

Тепер залишилося тільки підключити планшет. Нагадаємо, як це робиться: «Налаштування»; «WI-FI »; в списку виберіть створену мережу, введіть придуманий логін і пароль від створеної точки доступу в діалогове вікно.

Підключення по wi-fi: ноутбук-планшет

При такому способі ноутбук грає роль точки доступу. Головне щоб лептоп працював з wi-fi з’єднанням, і сам був підключений до мережі за допомогою проводового з’єднання (див. Як вибрати ноутбук для дому).

Для створення точки доступу на ноутбуці використовуються вбудовані можливості операційної системи Windows, або додаткове програмне забезпечення. Розглянемо утиліти mHotSpot і Virtual Router Plus. Обидва софта перевірені на працездатність і роблять з ноутбука повноцінний віртуальний роутер.

Після завантаження та запуску mHotSpot потрібно:

 • в графу HotSpot Name – ввести ім’я мережі;
 • в графі password – набрати придуманий пароль;
 • в графі Internet Source вибрати доступне підключення;
 • в графі Max Clients встановити число підключених користувачів.

Далі натисніть клавішу START і підключіть планшет до новоствореної точки доступу, як описувалося вище.

Важливо: завантажуйте програму тільки з сайту виробника.

Наступна утиліта простіше в налаштуванні, але це не позн
ачається на якості її роботи. Працюємо з програмою:

 1. Скачайте установник і інсталюйте програму. Сайт виробника: Virtualrouter.Codeplex.Com
 2. У графі «Ім’я мережі (SSID)» задайте назву точки доступу.
 3. У графу «Пароль» придумайте і введіть пароль.
 4. У вікні Загальна підключення виберіть з’єднання вашого ноутбука з мережею інтернет.

Після нескладних налаштувань запустіть віртуальний роутер і підключіть свій планшетний ПК до створеної точки доступу.

Підключення android-планшета до мережі інтернет по USB модему і кабелю OTG

Відразу варто роз’яснити, що не всі планшети оснащені підтримкою OTG стандарту, і не всі USB модеми працюють з планшетними ПК.

Довідка: OTG – це абревіатура словосполучення On-the-Go, що в перекладі на російську означає «Готовий до дії». Підтримка OTG технології дозволяє користувачам мобільних Android пристроїв підключати додаткове периферійне устаткування (миша, клавіатура, джойстик, модем та ін.).

Для підключення планшета до інтернету цим способом, досить об’єднати потрібний USB модем і планшет за допомогою OTG кабелю. Важливо: Потрібно, щоб в прошивці планшета були встановлені драйвера до конкретної моделі USB модему. Перевіряється це тільки на сайті виробника пристрою або експериментальним способом.

Підключення інтернету до планшета по bluetooth

Для такого способу потрібен стільниковий телефон, який підтримує технологію dialup net і має на борту модуль bluetooth. Алгоритм такий: телефон, через оператора стільникового зв’язку підключається до мережі інтернет і транслює трафік на планшет по бездротовому з’єднанню bluetooth.

Щоб підключення відбулося, на телефон потрібно встановлюється спеціальний додаток, що дозволяє йому з’єднуватися з інтернетом. Далі буде розглянуто додаток Blu VPN. Ця програма працює з більшістю операційних систем (Symbian, Android, Windows, iOS).

Слід знати, що подібних програм в Play Маркеті безліч. Кожен власник планшетного ПК, який вирішив скористатися таким екзотичним способом підключення, повинен вибрати програму самостійно, виходячи з моделі телефону, його конструктивних особливостей і версії прошивки.

 • Скачайте додаток на телефон.
 • Увімкніть bluetooth на телефоні і зробіть так, щоб інші пристрої його виявляли.
 • Увімкніть bluetooth на планшеті, знайдіть телефону і операції по сполученню обладнання.
 • Відкрийте програму.

Якщо телефон і планшет працюють на базі ОС Android, то подальша настройка не потрібна. Якщо використовуються різні операційні системи, то пропишіть точку доступу згідно з даними оператора. Збережіть налаштування і виберіть зі списку пристроїв у вікні програми свій телефон. Після цієї операції, телефон сам створить з’єднання з мережею інтернет, з’єднатися з планшетним ПК і почне передачу даних.

Є ще один спосіб підключення інтернету на планшеті за допомогою з’єднання комп’ютера з android девайсом USB кабелем. Але для цього процесу потрібні права Root, при отриманні яких продавець планшета перестає нести гарантійні зобов’язання. Виходячи з ситуації, даний спосіб розглядатися не буде.

Слідуючи інструкціям ви зробите свій планшетний ПК повноцінним інтернет-пристроєм.

Ссылка на основную публикацию