3 плюса Total Commander | ПКгуру

Не всі люди знають, що означає вираз «файловий менеджер». Хоча на ділі все користуються такою програмою. Найвідоміша з них провідник Windows.

Менеджер – той хто керує.

Файловий менеджер – це програма для управління або роботи з файлами.

Можливо, ви багато років користуєтеся провідником, і вас все влаштовує. Але, з іншого боку, може бути, дізнавшись які є альтернативи ви по-іншому подивитеся на полюбився провідник.

Люди, які почали користуватися Total Commander вже не повертаються на провідник Windows

Є й люди, які чули про програму Total Commander, яка, до слова, теж є файловим менеджером. Хтось навіть встановлював її собі і навіть пробував користуватися. Але, так до кінця не розібрався з незвичними особливостями цього середовища роботи, закинув цю справу.

Я вже на протязі років, напевно, 7-8 активно користуюся саме Total Commander. І зауважив, що люди, які почали ним користуватися і освоїли цю програму вже не повертаються на провідник Windows. У цій замітці хотів би розповісти лише про трьох плюсах Total Commander, хоча насправді ця програма настільки потужна, що по ній впору записати повноцінний курс.

Перший плюс: чим більше, тим краще

Уявіть собі ситуацію: вам потрібно скопіювати один файл в іншу папку. Для цього в провіднику потрібно знайти потрібну папку, знайти потрібний файл, скопіювати його, після цього знайти на диску іншу папку і вже в неї вставити потрібний файл.

Ось так виглядає копіювання файлів в Провіднику Windows

В Total Commander спочатку дві файлові панелі. Це означає, що можна завжди тримати відкритими дві папки. Наприклад, у мене в лівій колонці завжди відкритий диск C, а правою. Щоб скопіювати файл з однієї панелі в іншу потрібно просто натиснути кнопку F5.

Ось це лише невеликий приклад того, наскільки простіше виконувати рутинні операції в Total Commander.

В Total Commander дві файлові панелі, що дуже прискорює роботу

Друга плюшка: дубль два кадр один

Копіювання одного-двох файлів ще не така рутинна операція. Уявіть, у вас є, наприклад, каталог, в якому є сто інших каталогів, в яких лежать різні файли.

А тепер, уявіть, що вам з усіх цих папок потрібно скопіювати саме MP3 файли. Заходимо в сто папок по черзі, ось весела завдання, і копіюємо по одному файлу.

В Total Commander для такої ж операції знадобиться секунд 10. Ну, якщо не дуже поспішати :). У меню цього файлового менеджера є опція «Показати файли без каталогів», яка розкриває всі наші сто папок. Після цього досить вибрати сортування за типом файлу і виділити і скопіювати / вирізати всі наші MP3 файли.

У лівій колонці звичайний вид каталогів, в правій файли покази без папок

Третя плюшка all in one

Я працюю з файлами в Провіднику і раптом мені потрібно запустити якусь програму. Для цього мені потрібно піти в меню «Пуск» або на Робочий стіл, і натиснути на ярлику програми.

А ось в Total Commander не потрібно нікуди йти і будь-який додаток можна запустити прямо з панелі інструментів, попередньо його туди визначивши.

Total Commander це потужний комбайн з повним набором основних файлових функцій і величезною кількістю примочок. Тут є вбудований FTP клієнт, командний рядок, редактор тексту і цей список можна продовжити набором вбудованих додатків і надбудов.

При роботі на комп’ютері в більшості випадків у мене відкритий браузер і Total Commander. Решта програми я запускаю у міру потреби.

Настроюється панель інструментів в Total Commander

Сподіваюся, цим невеликим розповіддю я підігрів в вас інтерес дізнатися більше про Total Commander. Приділіть трохи часу, щоб освоїти для початку базові функції цієї програми і ви навряд чи коли-небудь повернетеся до Провідника.

(2 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження …

Ссылка на основную публикацию