2 способи відремонтувати зброю в Red Dead Redemption 2

RDR 2 придбав популярність завдяки незвичайній тематиці гри і увага до дрібниць. Деякі аспекти ускладнюють гру, але від того стає тільки цікавіше. Однією з таких дрібниць є погіршення стану зброї. Це відбувається як внаслідок активного використання бойового спорядження, так і по закінченню часу.

Що відбувається при псуванні зброї?

Зараз стоїть наочно пояснити, чому гармати потрібно ремонтувати. У цьому допоможуть факти, що показують, як змінюються характеристики зброї:

  • Знижується шкоди по цілі;
  • Збільшується час перезарядки;
  • Знижується швидкість стрільби;
  • Погіршується точність зброї.

Якщо довго ігнорувати проблему, гармати перетворяться в дрібнички. Ними можна буде стріляти, але вбити супротивника стане вкрай складно.

Як відремонтувати зброю?

Гра Red Dead Redemption 2 пропонує два способи відремонтувати зброю:

  • Звернутися за допомогою до зброяра;
  • Самостійно виконати ремонт.

через зброяра

Це кращий спосіб ремонту з точки зору економії. Зброяр виконує відновлення озброєння за невелику суму. Знайти потрібного персонажа легко в будь-якому місті, відвідавши збройову лавку. Після розмови з персонажем і сплати належної суми, гармата потрапляє в інвентар повністю справної.

Як відновити озброєння самостійно?

Ремонт можна виконати в будь-якому куточку світу вручну без прив’язки до спеціальних місцях. Єдина умова для відновлення – при собі має бути збройне масло.

Як відремонтувати озброєння:

  1. Перейти на панель, де вибирається основна зброя. На PlayStation 4 в потрібне вікно перейти можна за допомогою кнопки L На Xbox One меню відкривається натисканням на бампер на лівій стороні джойстика. В меню показується рівень справності зброї.
  2. Аналоговим джойстиком вибрати зброю, яке потрібно відновити до початкового стану.
  3. Запустити процедуру ремонту. За це відповідає кнопка R3 на PS4 і правий джойстик на Xbox.
  4. Погодитися на відновлення зброї і повернення до початкового стану.

З кожним ремонтом використовується збройова масло. Воно не є видобувається матеріалом. Масло продається у зброяра в кожному місті. Ціна становить $ 1,5. Це недешево, вигідніше користуватися ремонтом у зброяра. Все ж рекомендується придбати хоча б порцію масла, на випадок необхідності ремонту зброї в польових умовах.

Ссылка на основную публикацию