2 способи, як увімкнути службу на Windows (Віндовс) 10

Фішка Windows 10 – оновлення, що покращують роботу системи, що підвищують її безпеку. Багато користувачів відключають поновлення, щоб не завантажувати комп’ютер процесами і не чекати по годині, поки оновиться система.

Але такий крок неправильний: поновлення важливі, щоб комп’ютер міг відображати віруси, а робота в «десятці» була багатофункціональною. У цьому огляді ми розповімо, як повернути служби Windows Update 10.

служба

Для початку подивимося, чи працює Центр на комп’ютері. За його роботу відповідає однойменна служба. У більш ранніх збірках «десятки» служба відображалася в загальному списку як wuaserv. Це реальне ім’я даної служби.

Заходимо в редактор служб – комбінація клавіш Win + R, прописуємо команду services.msc. Знаходимо потрібну службу під одним з вищенаведених назв.

Кількома по ній два рази лівою кнопкою мишки і вибираємо тип запуску – «Автоматичний». Натискаємо «ОК» і перезавантажуємо комп’ютер.

Зізнатися, на нашому комп’ютері був встановлений тип запуску «Вручну». Але Центр все одно працював і скачував поновлення. Але краще перестрахуемся і зробимо, щоб Центр запускався автоматично.

Командний рядок

Запустити службу служби Windows можна через командний рядок. Для цього запускаємо її від імені адміністратора (читайте тут, як це зробити). Причому краще скористатися класичним інтерфейсом CMD, а не PowerShell.

У рядку прописуємо команду: net start wuauserv. Після чого бачимо повідомлення про активацію послуги успішно запущена.

Редактор локальних групових політик

Центр поновлення включається в редакторі політик. Про нього ми докладно писали тут. Заходимо в редактор. У розділі «Конфігурація комп’ютера» переходимо в папку «Адміністративні шаблони», а потім в «Компоненти Windows». Там знаходимо папку «Центр оновлення …» з десятками параметрів.

Нас цікавить «Автоматичне оновлення».

Кількома по параметру два рази і в вікні, задаємо значення «Включено». Звертаємо увагу, що такі настройки неможливі в домашній версії «десятки» (Windows 10 Home). Там немає редактора локальних політик.

редактор реєстру

Автоматичні оновлення запускаються за допомогою змін в реєстрі. Запускаємо редактор (тут прочитайте, як це зробити на «десятці») і слідуємо шляхом, вказаним на скріншоті. Знаходимо в папці wuaserv параметр Start, клікаєм по ньому два рази лівою кнопкою миші і змінюємо значення на 1. Натискаємо ОК, закриваємо редактор і перезавантажуємо комп’ютер.

параметри Windows

Незайвим буде перевірити стандартні параметри оновлення. Заходимо в настройки ОС (комбінація клавіш Win + I), вибираємо розділ «Оновлення та безпека». У найпершій вкладці «Центр оновлення» натискаємо на посилання «Додаткові параметри».

Тут потрібно переконатися, що в розділі «Призупинити оновлення» маркер встановлено в позицію «Викл.».

От і все. За допомогою включення служби (стандартно, через командний рядок або в реєстрі) або редактора локальних політик включається служби Windows Update 10. Не забудьте також перевірити стандартні параметри «десятки» і повернути припинені оновлення.

Ссылка на основную публикацию