15 способів як поставити заплати Лайком соціальний замок!

Вітаю вас дорогі друзі передплатники блогу firstprize.ru. У цій статті я покажу вам, як можна поставити собі плагін, скрипт соціальний замок або як його ще називають, заплати Лайком не тільки на блог WordPress, але і на інші різні движки: Joomla, Bitrix, Drupal, DLE, і навіть на звичайний сайт html.

Гуляючи в інтернеті нарахував я таких 15 штук, деякі з них платні інші абсолютно безкоштовні, але всіх їх как не странно об’єднує одне. Практично ніде немає так нам потрібної і заповітної кнопки «Вконтакте», в якій більшість сидять російськомовних користувачів, ніж в інших соціальних мережах.

Це пов’язано в першу чергу з тим, що практично всі скрипти і плагіни робили європейці або як їх ще називають «буржуями», які взагалі не чули про такі соціальні мережі як: Вконтакте, Мой мир, Однокласники, а наші їх як завжди просто перевели на російська мова.

Також давним-давно, коли ще не було ні одного плагіна, скрипта соціальний замок (заплати Лайком) в Вконтакте вже щось подібне практикувалося і це привело до негативного ефекту. Ось тому це горезвісна кнопка ніде і не зустрічається, але не будемо більше про погане.

Це скрипт або плагін, який ховає потрібну користувачу інформацію: текст, відео, картинки до тих пір, поки він не натисне на одну з кнопок соціальних мереж і не поділиться цією статей зі своїми друзями. Користувачів ділячись вашою інформацією з іншими користувачами створює вірусний ефект, так як їхні друзі можуть прийти до вас на сайт і зробити те ж саме.

Цей метод відноситься до найефективнішим, швидким і безкоштовним способам розкрутки сайту, але він з вами може зіграти злий жарт. Ви самі знаєте, який у нас народ, всі хочуть халяви і не посунувши пальцем з місця, тому багатьом і зокрема мені не сподобалася така ідея, так як користувач повинен поділитися статтею, яка вона йому, мовляв, сподобалася, хоча він її ще взагалі не читав.

Виходить, що ми рекомендуємо «кота в мішку» ми ж не знає що там не так? Тема може бути привабливим, а ось звичайним і не викликає захвату. Тому багато хто просто закривають такі сайти, так як у них немає довіри до автора або просто те, що ви рекламуєте, не цікавить їх.

Як треба і не треба використовувати соціальний замок (заплати Лайком)?

Ось вам простий приклад: я прочитав багато статей на цю тему і кожен як один вирішив своїм обов’язком заховати частину статті, де він пояснює, як налаштувати той чи інший плагін. Ні, я розумію, якби там була ваша покрокова стратегія по грі на Форекс або відео, де ви пояснюєте, що щось цінне зі свого життєвого досвіду як, наприклад, заощадити при покупці посилань, але це, на жаль, мало хто усвідомлює.

Всі думають приблизно так: ну тобі що шкода натиснути на кнопку, секундна справа-то, я статтю там 18 годин писав, а тобі шкода натиснути на кнопку? Так шкода, тому що в наш час соціальні мережі стали значить занадто багато для людей. Для них вони стали як свій будинок, маленький світ, де відбивається вся їх натура, характер, его і вони не хочуть публікувати у себе на стіні, як там налаштувати плагін або як очистити унітаз з «Містер пропер».

Думаю ви мене зрозуміли без образ, але ви повинні розуміти, що вірусний ефект викличе тільки той контент (стаття), яка несе в собі велику користь для людей, яку дуже важко відшукати або знайти безкоштовно. Це можуть бути, наприклад знижки, ваш навчальний курс, як зробити сайт за 5 хвилин, обмежена пропозиція за часом. Також треба знати, як правильно подавати таку інформацію. По-перше, буде добре, якщо ви, хоч трохи розбираєтеся в копірайтингу і зможете написати частину статті, як в стилі продає тексту.

По-друге, не засовує весь ваш текст за соціальний замок (заплати Лайком) а тільки його частину або ще менше. Багато зробили, на мій погляд, одну і ту ж помилку, що написав пару пропозицій і заховавши всю статтю за кнопками. Ось так робити не треба, а то ви гарантовано отримаєте зворотний вірусний ефект. Так думаю з цим все зрозуміло перейдемо до огляду скриптів і плагінів.

Модулі та скрипти соціального замку.

) Social Locker самий наворочений плагін на мою думку хоч в ньому всього 6 кнопок (Facebook, Twitter, Google +, LinkedIn, Вконтакте, Одноклассники), так як у нього є статистика, яка не має ні в жодному іншому плагін. Також після натискання з однієї кнопок стаття відразу ж з’являється без перезавантаження сторінки.

Із приємних доповнень так само є можливість приховувати або показувати соціальний замок на мобільних пристроях, за замовчуванням відкривати прихований контент для зареєстрованих користувачів і задавати таймер після закінчення якого замок відкривається незалежно від того натиснув користувач на кнопку чи ні. До того ж кнопки ще красиво анімовані, що не зустрічається в інших плагінах. Варто на даний момент стандартна ліцензія – 590 руб, бізнес ліцензія – 1290 руб.

Якщо вас зацікавив цей плагін, то можете почитати повну статтю про нього тут або переглянути відео нижче, як ним користуватися і налаштувати під свої цілі.

)  – це плагін соціального замку. Підтримує кнопки: Вконтакте Facebook, Twitter, Google +. Також в ньому можна задати колір заднього фону. Варто на даний момент 19 $.

) Соціальний замок від – це не зовсім плагін, а скоріше сервіс, де для створення замку вам треба буде згенерувати код на сайті MakeDreamProfits. Даний код можна поставити абсолютно на будь-який сайт або движок. Скрипт підтримує кнопки: Вконтакте, Мой Мир, Однокласники, Facebook, Twitter, Google +. Також можна налаштувати його так щоб прихований контент з’являвся тільки після натискання на кілька кнопок, а не на одну. Варто дане задоволення 1999руб.

) Плагін має ряд цікавих функцій: дозволяє закривати від загального доступу пости або сторінки, поки відвідувач вашого блоґу не порекомендує цей пост своїм друзям в соціальних мережах. Також він може працювати, як і попереднє плагіни, тобто приховувати частину тексту на сторінці. Варто на даний момент 49 $.

)  ще один плагін соціального замку. Підтримує кнопки: Facebook, Twitter, Google +, LinkedIn. З плюсів можна назвати підтримку вкладених замків – один соціальний замок можна ховати всередині іншого. Варто на даний момент 20 $.

)  –  точно такий же плагін, як і інші. Підтримує кнопки: Twitter, Facebook, Google +. Варто на даний момент 19 $.

)  приховує можливість перегляду відео до тих пір поки користувач не натисне одну з кнопок соціальних мереж. Підтримує кнопки: Facebook, Twitter, LinkedIn, Google +. Варто на даний момент 23 $.

)  – ще черговий наворочений плагін, який робить те ж саме, що і інші. Але в нього ще впихнули спливаюче модальне вікно і плаваючу панель, в які ви можете вставити що захочете. Наприклад, вашу передплатну форму. Підтримує кнопки: Вконтакте, Facebook, Twitter, Google +. Варто на даний момент 595-1995 руб.

) Share2See – на мій погляд, самий адекватний плагін за ціною. Плагін може, приховувати можливість перегляду відео до тих пір поки користувач не натисне одну з кнопок соціальних мереж як в плагіні Social Video Locker. Також замість того, щоб повністю закривати статтю кнопками він просто її розмиває, даючи зрозуміти користувачеві, що це вже точно не лохотрон. Так само при розмиття деякі слова залишаються, видимі, що грає дуже важливий психологічний ефект при рішень лайкнути запис. Варто на даний момент всього 8 $. Я б його сам напевно купив, якби він мені був потрібен.

)  – безкоштовний плагін соціального замку, який вміє робити те ж саме, що і інші. Підтримує кнопки: Facebook, Twitter, Google+. Є функція відстеження кліків в Google Analytics. Варто безкоштовно.

)  – корявий плагін з жахливим оформлення, зате безкоштовний.

  – на вигляд плагін нормальний і з’являється як модальне вікно, що виглядає цілком красиво. Варто безкоштовно.

)  – такий же плагін як і інші, тільки його можна ще засунути в віджети блогу. Варто безкоштовно.

)  – робить текст розмитим, як і плагін Share2See. Варто безкоштовно.

)  – цілком незвичайний плагін додає вікно з соціальними кнопками. У самому верху знаходиться картинка, яка обіцяє щось віддати за лайк. При натисканні на одну з соціальних кнопок з’являється посилання на подарунок, який ви обіцяли користувачеві. Варто безкоштовно.

Завершуючи статтю хочу пояснити вам, чому я відмовився від подібних плагінів. Тут справа навіть не в тому, що це сильно раздражат користувачів, просто як показує практика в однієї частини аудиторії все буде працювати нормально, а в іншої нічого не буде відбуватися. І тут справа не в кеші браузера, куки або в кострубатих плагинах.

Власне як і не намагався так і не дізнався, чому так відбувається. Тому ставлячи такі собі плагіни знайте, що ви засмутить чималу частину своїх читачів, коли вони вас порекомендую своїм друзям, а у відповідь отримають баг (помилку).

P.S. Якщо вам і, правда необхідний соціальний замок, то рекомендую вам вибрати саме перший, так як він був перевірений мною особисто і виявився повністю працездатним на відміну від інших плагінів.

Рубрика: Модулі та коди для WordPress Мітки: Безкоштовна розкрутка сайту, Модулі, Соціальні мережі

Ссылка на основную публикацию