10 найважливіших функцій Windows 10

Як завжди нова Windows повинна бути красивіше і краще ніж попередня. Дійсно, з Windows 10 Microsoft не тільки впроваджує ряд інноваційних нововведення, але і не забуває сильні сторони попередніх версій.

З Windows 10 компанія планує увійти в нову еру. Нова версія операційної системи пропонує ряд нововведень, разом з тим користувачі, які мали певні проблеми з Windows 8 повинні знову змириться.

Десять найбільш найважливіших нововведень в огляді

Одна для всіх

Після того як користувальницький інтерфейс Windows 8 багатьом користувачам нагадував смартфон або планшет, Windows 10 повинна зробити всіх по справжньому щасливими і однаково добре працювати на всіх пристроях. Система пропонує для кожного пристрою відповідний інтерфейс. Завдяки функції «Continuum» Windows 10 може плавно перемикатися між сенсорним і клавіатурним інтерфейсом.

Повернення кнопки «Пуск»

Користувачі ПК можуть радіти цьому зручному для користувача поверненню: Скасування з Windows 8 стартове меню знову присутній! Все ж і знайомий мозаїчний інтерфейс зберігається, тепер він знаходиться праворуч в стартовому меню. Ті, хто як і раніше не хоче подружитися з мозаїчним інтерфейсом, може просто видалити його з меню.

Віртуальні робочі столи

Проблема захаращення робочого столу існує вже майже стільки ж років, скільки і сама Windows. Тепер Microsoft пропонує елегантне рішення: якщо перший робочий стіл заповнений, можна просто створити собі новий. Або можна сортувати ярлики програм з різних робочих столів для офісного програмного забезпечення, ігор і так далі.

Cortana

Її дебют відбувся на Windows Phone 8, в Windows 10 тепер вона присутня на всіх пристроях. Віртуальний асистент Cortana повинна допомагати користувачеві в повсякденному житті.

Internet Explorer – вже в історії

Чи був якийсь продукт від Microsoft, який користувачі ненавиділи так само як Internet Explorer. З Windows 10 Microsoft відправляє браузер-ветерана в небуття. Його приймач Edge не тільки істотно швидше Explorer, але і має деякі нові корисні функції. Так, наприклад, можна робити позначки на сайтах прямо в браузері.

Xbox-ігри на ПК

Також додалася функціональність для ігор. Ігри можуть тепер транслюватися безпосередньо на екран ПК. При цьому можна перемикатися між пристроями і відновити, наприклад, гру на ПК з того місця, де вона припинилися на Xbox.

розпізнавання облич

У питаннях безпеки є також успіхи. З Windows 10 Microsoft вводить, наприклад, метод біометричної ідентифікації – потрібне відповідне обладнання. Таким чином можна увійти на свій комп’ютера з Windows Hello за допомогою розпізнавання особи. Згідно перших тестів це вже досить безпомилково функціонує.

Новий магазин додатків

З метою однаковості Microsoft звів свої платформи завантаження: всі програми та оновлення тепер присутні в Windows Store. Тут Ви знайдете також нові версії класичних додатків, які частково не подаються разом з Windows 10, в тому числі такі ігри як сапер і солітер.

центр повідомлень

З центром повідомлень користувач отримує корисний огляд всіх системних повідомлень, як, наприклад, установка оновлень. Там знаходяться також такі функції як включення / вимикання режиму польоту і активацію Miracast.

безкоштовне оновлення

Ті, хто недавно придбав комп’ютер з передвстановленою Windows не повинні засмучуватися: користувачі Windows 7 і 8 можуть з 29 липня на протязі цілого року оновитися до Windows 10. Більшість сучасних пристроїв відповідають системним вимогам.

Ссылка на основную публикацию