10 кращих гаманців Ethereum (Ефіріум) | 2020 рік

Twitter

На даний момент валюта Ethereum займає друге місце на ринку після Bitcoin, а ціна за одну одиницю досягла рекордних 1 300 доларів.
Саме тому багато інвесторів переходять на платформу Ethereum. Зрозуміло, це привело до збільшення попиту на безпечні гаманці Ethereum.

Я вважаю, що будь-який надійний кошёлек для криптовалюта повинен відповідати наступним вимогам:

  • Приватний ключі – У гаманці повинні бути функції управління ключами.
  • Простота використання – Необхідний елегантний користувальницький інтерфейс для зручності у використанні.
  • Спільнота розробників – Активне співтовариство розробників.
  • Відновлення даних і безпеку – Функції резервного копіювання та відновлення даних.
  • сумісність – Сумісність з різними операційними системами.

На мою думку, якщо гаманець не відповідає хоча б одній з цих вимог, це ставить ваші фінанси під загрозу, що може привести до серйозних проблем. Тому при пошуку відповідних гаманців переконайтеся, що обраний вами варіант відповідає всім перерахованим умовам.

Тут зібрані кращі гаманці Ethereum. Всі вони відповідають зазначеним вище вимогам.

Кращі гаманці Ethereum

Ledger Nano S (Апаратний гаманець)

– це один з найдоступніших фізичних гаманців Ethereum на ринку (65 доларів). Він дозволяє зберігати ефір в оффлайн-режимі. Всякий раз, коли вам потрібно витратити ефір, операція буде підтверджуватися за допомогою гаманця Ledger, на якому записаний приватний ключ. Тут можна зберігати як ETH, так і ETC. Блогер Харш Агравал записав кілька навчальних відео по використанню Ledger Nano S, з якими варто ознайомитися. Це допоможе вам дізнатися всі особливості роботи з Ledger Nano S.

Але головний плюс Ledger Nano S полягає в наявності маленького OLED-дисплея, що дозволяє стежити за транзакціями. А система безпеки настільки надійна, що ви можете використовувати Nano S навіть на зламаному комп’ютері.

Trezor (Апаратний гаманець)

був першим фізичним гаманцем, створеним для зберігання валюти Bitcoin. Проте, сьогодні Trezor можна використовувати і для Ethereum за допомогою веб-інтерфейсу MyEtherWallet.

Ефір тут теж зберігається в оффлайн-режіме- для цього використовується захищений електронний чіп, який активується тільки при введенні пароля.

Це дуже легке і портативний пристрій.

Воно є в трьох кольорах (білий, сірий і чорний) і коштує 99 доларів.

Exodus (Цифровий гаманець для ПК)

– це перший в світі універсальний цифровий кошёлек для ПК з підтримкою більшості криптовалюта. Він розповсюджується безкоштовно і має приємний інтерфейс. У головному меню гаманця у вигляді кругової діаграми показуються всі доступні користувачеві кошти.

Він працює з сімома криптовалюта (включаючи Ethereum) і є першим гаманцем з вбудованою системою ShapeShift, яка використовується для обміну криптовалюта.

Проте, Exodus вимагає постійного підключення до інтернету, але хвилюватися не варто, оскільки ваші приватні ключі зберігаються на комп’ютері і нікому не відправляються.

Такі функції, як відновлення доступу за допомогою електронної пошти та створення резервних копій сид-фраз, забезпечать безпеку ваших коштів.

Підтримувані платформи Mac, Linux, і Windows
Конфіденційність Потрібно особистий email
Підтримка “розумних контрактів” немає

Jaxx (Мобільний гаманець)

– це багатоцільовий гаманець, розроблений канадською компанією Decentral. Він підтримує 13 криптовалюта (в тому числі і ETH), має елегантний дизайн і володіє рядом надійних функцій безпеки.

Гаманець Jaxx зберігає приватні ключі на самому пристрої, а функції на кшталт введення сид-фрази дозволяють в будь-який момент отримати доступ до своїх коштів.
Потрібно відзначити приголомшливе спільнота розробників, яке стежить за оновленнями і обслуговуванням гаманця.

Гаманець Jaxx доступний для операційних систем Android, iOS, Mac OS, Windows і Linux. У найближчі місяці з’явиться апаратна версія гаманця.

Mist (Цифровий гаманець для ПК)

– це офіційний гаманець Ethereum.

Після установки Mist починається синхронізація додатки з усіма вузлами Ethereum. Як тільки вона завершиться, необхідно задати захисний пароль. Даний пароль рекомендується запам’ятати, оскільки це єдиний спосіб зайти в гаманець Mist.

Подальший процес роботи з Mist практично не відрізняється від роботи з іншими гаманцями. У додатку ви отримуєте доступ до публічних і приватним ключам, які необхідні для проведення транзакцій.

Вам не доведеться турбуватися про безпеку, оскільки ваші приватні ключі зберігаються на самому пристрої.

У Mist є вбудована система ShapeShift, що відповідає за обмін валют.

MetaMask (Цифровий гаманець для ПК)

– це один з моїх улюблених гаманців Ethereum.

Це свого роду браузер для доступу до мережі Ethereum. Він не тільки дозволяє зберігати і відправляти одиниці Ethereum, але і дає доступ до децентралізованих додатків Ethereum.

Він володіє інтуїтивно зрозумілим дизайном, який забезпечує швидкий перехід між тестової мережею і головною мережею Ethereum. У доданому відео демонструється процес роботи MetaMask:

Приватний ключі захищені паролем і зберігаються на вашому ПК. У будь-який момент ви можете їх експортувати.

MyEtherWallet (браузерних гаманець)

відрізняється від стандартних веб-гаманців.

У чому відмінності? У тому, що тут ви керуєте приватними ключами Ethereum прямо зі свого комп’ютера або мобільного пристрою.

Це гаманець з відкритим вихідним кодом, який не використовує сторонні сервери. він дозволяє створювати смарт-контракти та отримувати доступ до вже створених. Блогер Харш Агравал описує принцип роботи гаманця в даній статті. Тут ви можете переводити одиниці BTC в ETH (і навпаки). Систему також можна синхронізувати з пристроєм Trezor або Ledger Nano S, щоб отримати доступ до засобів в браузерної середовищі MyEther.

Coinbase (браузерних гаманець)

– це один з найпопулярніших браузерних гаманців Bitcoin. У цьому році в ньому з’явилася підтримка Ethereum.

Це доступний і швидкий спосіб зберігання Ethereum, проте даний гаманець працює не у всіх країнах. Ознайомитися зі списком країн, де підтримується Coinbase, можна.

Якщо ви знайшли свою країну в списку, то для роботи з Coinbase необхідно зробити наступне:

  • Зареєструватися в Coinbase.
  • Отримати публічний адресу.
  • Перевести свої ETH на публічний адресу Coinbase.
  • Створити сховище ETH на Coinbase.

Мінус даного гаманця полягає в тому, що ви не контролюєте свої приватні ключі, оскільки вони зберігаються на серверах Coinbase.

Тим не менш, це хороший спосіб тимчасового зберігання ETH. Якщо ж вам потрібно надійне довгострокове сховище одиниць Ethereum, то вам варто звернути увагу на паперовий гаманець (нижче) або ж на апаратний варіант начебто Ledger Nano S.

ETHAdress (Паперовий гаманець)

Якщо вам зручніше використовувати паперові гаманці, то рекомендуємо використовувати проект з відкритим вихідним кодом, щоб створити паперовий гаманець Ethereum.

Даний варіант дозволить зберігати як публічні, так і приватні ключі в роздрукованому на папері вигляді.

Можна посилити безпеку даних, додатково зашифрувавши приватні ключі.

Це найдешевший спосіб фізичного зберігання ваших даних.

KeepKey (Апаратний гаманець)

– це найдорожчий апаратний гаманець Ethereum на ринку (120 доларів). Він дозволяє зберігати ETH в безпечному оффлайн-режимі і пропонує ті ж функції, що і вищезгадані Ledger Nano S і Trezor.

Однак, він має більший екран, що помітно збільшує його вагу (даний гаманець не дуже зручно носити з собою).

Пластиковий корпус KeepKey легко пошкодити, якщо випадково упустити пристрій, але якщо вам подобається його інтерфейс, то цілком можливо, що цей гаманець підійде вам.

висновок

Ethereum існує всього 4 роки, і поки займає малу частину ринку. Саме тому в даний момент вибір гаманців помітно обмежений.

Але я впевнений, що в міру розвитку технологій будуть з’являтися нові гаманці Ethereum, доступні для всіх користувачів.

Слідкуйте за новинами по Ethereum!

Сподіваюся, цей список гаманців Ethereum допоміг вам знайти ідеальне сховище для своїх ETH. Якщо ви вже користуєтеся яким-небудь гаманцем зі списку або будь-яким іншим гаманцем Ethereum, обов’язково діліться своїм досвідом. Залишайте коментарі під статтею!

Якщо ця стаття допомогла вам, діліться нею зі своїми друзями в соціальних мережах!

Twitter

Ссылка на основную публикацию