Земельні спори

SergienkoLawyers > земельне право  > Земельні спори

Земельні спори

Земельні спори займають левову частку в числі цивільних спорів і є одними з найбільш складних і заплутаних. Причиною цього є складність та корумпованість процедури оформлення документів на земельну ділянку та документів на господарські будівлі на цій земельній ділянці. Найчастіше при виникненні земельного спору необхідно проведення судової експертизи. У цьому може допомогти адвокат по земельних спорах в Києві.

Класифікація земельних спорів

Земельні спори можна умовно поділити на кілька груп:
1. Спори між власниками одного будинку. Нерідкі випадки, коли будинок належить кільком власникам одночасно в певних частках. При цьому виникає спір про користування земельною ділянкою, який юридично перебуває у загальному користуванні всіх власників. За загальним правилом, розмір земельної ділянки кожного з власників дорівнює розміру частки у спільній власності на будинок.
2. Спори між сусідами або між «сусідніми» земельними ділянками. Як правило, суперечка полягає в посяганні одного сусіда на ділянку іншого сусіда, шляхом захоплення частини сусідської території при зведенні господарських споруд, парканів, або шляхом створення перешкод у користуванні своєю територією шляхом затемнення, задимлення, зведення об’єктів на шляху проходу, руйнуванні каналізації та інших мереж і іншими іншими діями.
3. Скасування державного акту на земельну ділянку. Необхідність у такому позові виникає при виявленні того, що інша особа отримала держакт на землю, яка частково належить Вам.

Звісно, це не повний перелік можливих спорів про землі, які виникають між власниками, користувачами або державними органами.

Підтримка адвоката по земельних справах в Києві

Очевидно, що без грамотної підтримки адвоката в Києві по земельних справах самостійно розібратися в усіх перипетіях земельних відносин фактично неможливо. Тому вам слід звернутися за кваліфікований консультацією юриста в Києві, щоб знайти відповіді на питання, що цікавлять вас, а також вирішити всі суперечки.

No Comments

Leave a Comment