Юрист по землі. Земельний юрист Київ.

SergienkoLawyers > земельне право  > Юрист по землі. Земельний юрист Київ.

Юрист по землі. Земельний юрист Київ.

Юрист по землі. Земельні справи

Приватний юрист Сергієнко Владислав надає весь перелік послуг, пов’язаних з вирішенням земельних питань, у тому числі за: приватизації земельних ділянок, переоформлення документів на землю, цільового призначення земельних ділянок і т. д.

Послуги приватного юриста із земельного права.
Земельні спори та їх вирішення 

Основну діяльність з надання послуг приватний юрист Сергієнко Владислав відводить практиці у сфері розгляду земельних спорівЗемельні спори це особлива категорія справ, яка відрізняється певними особливостями. Це спори, пов’язані з вирішенням суперечок, спорів, що виникають унаслідок порушення права власності та/або права користування земельною ділянкою, а також відведенням землі або відбиранням землі, що виникають між власниками землі та землекористувачами, іншими особами, органами місцевого самоврядування та державними органами, що здійснюють управління земельними ресурсами.

Для Вас, у Києві, цілодобово і в будьякий день тижня працює юрист із земельного права, який завжди допоможе землевласникам знайти вихід навіть, на перший погляд, із самої складної ситуації, будьто впорядкування відносин власності у сфері дачного і індивідуального житлового будівництва, оформлення земельних ділянок або приватизація землі, цільове призначення земельних ділянок або питання самовільного будівництва та інше.

У будьякому випадку, звернувшись за допомогою грамотного фахівця в сфері земельного права в Києві, Ви отримаєте можливість реалізації власних планів у життя без зайвої витрати часу і грошей, а саме головне, Ваша земельна проблема буде оперативно дозволена.

Що пропонує юрист по земельному праву в Києві?

Юрист по земельному праву в Києві надає послуги щодо знаходження єдино правильного правового рішення для кожного конкретного випадку, надаючи у Ваше розпорядження кілька варіантів виходу з тупикової ситуації.
У Вас завжди є вибір: або надовго затягнути вирішення власної проблеми, або знайти швидкий і єдино правильний результат. Якщо Ви не хочете постраждати від власної бездіяльності і дурості, своєчасно звертайтесь за допомогою кваліфікованого фахівця з земельного права, який завжди зможе визначити найбільш оптимальні шляхи виходу із ситуації, зробити для свого клієнта, навіть, на перший погляд, саме неможливе.

Настійно рекомендуємо в питаннях, що стосуються земельного права, своєчасно звертатися за допомогою до юриста, оскільки, в більшості випадків, спроби самостійного вирішення проблем з цих питань призводять до багатозначним і нікому не потрібним помилок, які згодом тільки затягують вирішення питання, або зовсім приводять справу до сумнівного результату.
Довіртеся фахівця, який вміє виконувати свою роботу тільки на відмінно, завжди турбуючись про позитивний результат будьякої справи свого клієнта.
Робота юриста по земельному праву
Юрист по землі не тільки професійно проконсультують Вас з приводу всіх нюансів земельного спору, вивчить Ваші правовстановлюючі та інші документи на земельну ділянку, але і допоможе, як земельна адвокат, зібрати повний пакет необхідних документів, у тому числі: становитиме правильне позовну заяву в суд, і професійно представить і захистить Ваші права та законні інтереси в суді та інших державних органах.
Повірте, земля коштує того, щоб за неї поборотися в суді, добившись за допомогою грамотного юриста тільки бажаного результату.

Земельний юрист в Києві та Київській області

Як це не сумно визнавати, але чинне законодавство зовсім не дружньо до власників земельних ділянок.
Більш того, деколи виникають настільки тупикові ситуації, що розібратися без допомоги досвідченого юриста, практично, неможливо. Не пускайте справу на самоплив, дозвольте юристу займатися своєю справою, довівши при цьому своє вміння працювати з метою захисту інтересів і прав свого клієнта. Основні причини затягування земельних питань
Одна з причин більшості непорозумінь, пов’язаних з вирішенням земельних питань, — земельне право як таке, почало розвиватися лише близько двадцяти років тому. Не дивно, що на сьогоднішній день не існує достатньої кількості прийнятних законів. На жаль, на Україні фахівців, здатних розібратися в них, теж, відносно небагато.
Як наслідок, отримати посправжньому якісну консультацію адвоката з земельних питаньі тим більш практичну допомогусьогодні не так вже і просто. Працюючи на ринку надання послуг по земельному праву вже більше десяти років, наші юристи змогли завоювати авторитет серед безлічі вдячних клієнтів, що, безсумнівно, доводить їх високий профессинальной досвід і вміння знаходити вихід з будьякої ситуації. Звертайтеся за допомогою з будьякого земельного питання до нас, переконайтеся самі в сказаному.

При цьому, останнім часом спостерігається тенденція до впорядкування відносин власності, в тому числі і приватної власності на земельні ділянки. Так, тепер закон допускає приватизацію земельних ділянок, легалізацію і переведення в житловий фонд зведених на них будівель.
Це призводить до того, що потреба в послугах юриста по земельному праву швидко зростаєоформлення необхідних паперів та інші дії вимагають професійних знань і великого досвіду в галузі земельного права. Тільки завдяки цьому, 98% судових розглядів з земельних питань, розв’язуваних за допомогою саме наших юристів, мають позитивний результат для клієнтів.

Послуги земельного юриста

Як зазначалося вище, закони і норми у сфері земельного права недостатньо опрацьовані і суперечливі. Наприклад, критерії, за якими оцінюється картографічна вартість земельної ділянки, трохи непевні, а результати неоднозначні.
Це може затягувати оформлення відносин права. Для вирішення подібних проблем доводиться вводити нові норми. Проте, у кожному конкретному випадку самостійно все складніше знайти вірне правове рішення. Тому допомога юриста по земельному праву, дійсно, необхідна громадянам, які бажають оформити своє право на земельну ділянку.
Земля-надійне вкладываение капіталу
Юрист по земельному праву надає юридичні послуги по захисту прав та інтересів громадян, пов’язаних з нерухомістю, приватизацією земельних ділянок, переоформлення земельних ділянок, спорів про землі і багато інших. Споконвіку считаловь, що земля – це надійне вкладення капіталу.
Тимчасове «затишшя» і падіння цін на ринку тільки доводять, що найближчим часом земля буде дорожчати. А це, в свою чергу, додатковим свідченням того, що не варто опускати руки в будь-якій ситуації, а необхідно завжди відстоювати власні інтереси в єдино грамотному тандемі з юристом по земельному праву.
І само собою зрозуміло, що до вирішення подібних земельних питань, як наприклад: питань володіння, користування і розпорядження землею, навіть купівлі-продажу або обміну земельної ділянки, оформлення дарчої або оформлення документів про спадщину, потрібно підходити вкрай обережно і розумно, користуючись послугами юриста по земельному праву. Тільки в цьому випадку, власник земельної ділянки зможе бути впевненим у власному майбутньому.

Адже не знання законів України тягне за собою безліч правових питань і проблем, непоправних помилок. Юрист по земельному праву, професійно володіє новою інформацією про ринок землі, який має величезний досвід роботи в цій сфері діяльності, що знає всі тонкощі та нюанси Земельного Кодексу останніх підзаконних нормативних актів, навіть в самих складних ситуаціях ніколи не опиниться в програші.
Основний комплекс юридичних послуг по земельних питань
У комплекс юридичних послуг, що надаються приватним юристом в області земельного права входять перелічені нижче послуги:
• допомога в отриманні землі (земельної ділянки, в тому числі, безкоштовно);
• підготовка документів на приватизацію земельної ділянки;
• розділ земельних ділянок (через суд, визнання права на землю);
• визначення порядку користування земельною ділянкою;
• оформлення будь-яких угод із землею (купівля, продаж, дарування, заповіт тощо);
• представлення інтересів щодо земельних спорів в судових інстанціях;
• вагомі, компетентні юридичні консультації із земельних спорів та питань;
• представництво в державних органах та органах місцевого самоврядування щодо земельних спорів і виникнення на цьому ґрунті питань;
• допомога в складанні професійними юристами листів і скарг, претензій, клопотань, позовних заяв щодо земельних спорів;
• інші юридичні послуги по земельному праву.

 

 

2 комментария

  • Zanna
    Ответить 24.04.2017 at 22:15

    Доброго дня,
    в інвентарній справі загальна площа 1958.тобто 1000м2 під будівництво а 958м2 під садівництво,оскільки я живу в місті дозволяється під садівництво не більше 12 сотих тобто 1200m2.я вирішила приватизувати земельну ділянку при обмірах виявилося що є більше землі на 293m2.зробили акти на 12 сотих плюс 51m2 під гараж.Я ще жодного право на безкоштовну приватизацію ще не використала Чи можу я це все в загальному приватизувати?Дуже дякую

Leave a Comment