Юридичні консультації щодо нерухомості — Юрист нерухомість

SergienkoLawyers > Речове право  > Юридичні консультації щодо нерухомості — Юрист нерухомість

Юридичні консультації щодо нерухомості — Юрист нерухомість

Операції з нерухомістю (купівля, продаж, обмін, дарування) вимагають правильного юридичного оформлення. В іншому випадку, угода з нерухомістю ризикує бути підданою судового спору. Для мінімізації подібних ризиків, ми радимо у всякому разі проводити юридичну перевірку документів при купівлі нерухомості, залучати юристів і адвокатів для супроводу покупки нерухомості (квартир, землі, будинків).Ми надаємо послугу з юридичної перевірці та супроводу угод з нерухомістю купівлю квартир, будинків, землі, приміщень досить часто. Так, наприклад, в середньому ми супроводжуємо по кілька угод на місяць. В останні дватри роки, кількість проведених нами перевірок юридичної чистоти угоди з нерухомістю (квартира, будинок, земля) постійно зростає, що свідчить про більший розумінні наших клієнтів важливість аналізу ризиків при покупці квартири.
Юридична перевірка чистоти операції з нерухомістю за купівлю квартири, будинку, землі, нежитлового приміщення полягає в аналізі адвокатом або юристом правовстановлюючих документів на квартиру, будинок, землю, перевірку повноважень юридичної особи на підписання договору, аналіз інформації з ЄДР та інших доступних реєстрів, документів на землю та дозвільні документи на будівництво, а також інших документів, наданих продавцем або забудовником.
Ми вже проводили юридичну перевірку документів при купівлі квартир (супровід купівлі квартир) у таких житлових комплексах міста Києва та Київської області:

  • КварталАвіа
  • ЖК «Празький квартал»
  • ЖК «Сонячна Брама»
  • ЖК «Лікоград»
  • ЖК «Чотири Сезони«
  • ЖК «Совські ставки«

Крім того, ми провели перевірку юридичної чистоти угод при купівлі ряду квартир на вторинному ринку при укладанні договорів купівліпродажу квартир або нежитлових приміщень між фізичними і юридичними особами.
Серед наших перевірок юридичних купівлі нерухомості, які ми проводили раніше є також приватні будинки з земельними ділянками.
Після проведеної юридичної перевірки документів при купівлі квартир на стадії будівництва, деякі клієнти до нас зверталися повторно і для супроводу оформлення правовстановлюючих документів або укладення основного договору купівліпродажу.
Серед перелічених юридичних перевірок купівлі нерухомості, деякі з них проведені в поєднанні з юридичної перевіркою схеми цільового (іпотечного) кредитування на придбання цієї нерухомості.
Юридичний супровід угоди з нерухомістю здійснюється досвідченим адвокатом, що мають досвід як юридичних перевірок купівлі житла (квартир, будинків) так і значний досвід ведення судових справ з питань нерухомості (понад 12 років).
Адвокат, який проводить юридичну перевірку покупки квартири має досвід у супроводі придбання нерухомості та аналізу ризиків під час купівлі квартир як у місті Києві, так і в Київській області.

Параметри пошуку: юридична перевірка чистоти угоди нерухомістю покупка квартири будинку землі, юридична перевірка документів при купівлі нерухомості квартири будинку, адвокат юрист перевірка покупки нерухомості квартири, юридичний супровід угоди нерухомість

No Comments

Leave a Comment