Як отримати посвідку на проживання в Києві?

SergienkoLawyers > Миграционное право  > Як отримати посвідку на проживання в Києві?

Як отримати посвідку на проживання в Києві?

На отримання посвідки на проживання мають право особи, які прибули в Україну для:
— працевлаштування;
— для навчання;
— возз’єднання з сім’єю, де один з подружжя – громадянин України;
— возз’єднання з сім’єю, де один з подружжя має тимчасовий вид на проживання в Україні;
— реалізації проекту міжнародної технічної допомоги;
— роботи в релігійній організації;
— роботи в представництвах та філіях іноземних організацій, компаній або банків;
— культурної, освітньої, наукової та волонтерської діяльності; — роботи кореспондентом або представником іноземного ЗМІ.
Якщо у Вас немає підстави для отримання посвідки  на проживання, ми допоможемо вам його знайти!!!

Зателефонуйте нам!!!!!  Телефон:  +38 (063) 569 88 45

 Що таке посвідка на тимчасове проживання?Посвідка на тимчасове проживання в Україні – це документ, який посвідчує особу іноземця або особи без громадянства, а також підтверджує право на тимчасове проживання на території України.

Навіщо отримують посвідку на проживання?

Згідно з законодавством України іноземний громадянин може перебувати на території України тільки в період дії отриманої ним візи або протягом 90 днів з дня в’їзду на Україну, якщо для нього передбачений безвізовий режим (Росія, Білорусь тощо). Для того, щоб законно проживати на території України більше зазначеного терміну іноземець повинен отримати відповідний документ, який називається «Вид на проживання». В іншому випадку іноземний громадянин зобов’язаний виїхати з території України.

Які існують підстави для отримання посвідки на проживання в Україні?

Причини, по яких іноземцю необхідно перебувати на Україні можуть бути самими різними. Найчастіше за видом на проживання звертаються особи, які мають родичів на Україні, студенти, особи які бажають працювати на Україні. Залежно від мети перебування на Україні наше законодавство передбачає ряд підстав для отримання посвідки на проживання:

Працевлаштування. Для того, щоб працевлаштуватися в Україні іноземцю спочатку необхідно отримати в центрі зайнятості дозвіл на працевлаштування в Україні. Отримання такого дозволу є підставою для отримання посвідки на проживання.
Навчання. Вид на проживання видається студенту на період навчання.
Возз’єднання з сім’єю. Тимчасовий вид на проживання в Одесі мають право отримати іноземці, член сім’ї яких, є громадянином України або іноземці, які вступили в шлюб з громадянином України. Крім того, тимчасовий вид на проживання мають право отримати іноземці, член сім’ї яких вже має постійний або тимчасовий вид на проживання в р. Одеса або іншому місті України.

Здійснення іноземцем на території України різної діяльності:

  • реалізація міжнародних проектів технічної допомоги;
  • здійснення релігійної діяльності;
  • участі у діяльності філій і підрозділів іноземних громадських організацій, іноземних підприємств, іноземних банків;
  • здійснення журналістської діяльності та інше.

Як отримати тимчасову посвідку на проживання?

Для початку іноземному громадянину необхідно зібрати відповідний перелік документів, передбачений законодавством України. Для оформлення посвідки на тимчасове проживання іноземець повинен подати: — заяву встановленого зразка; — копію паспорта з візою типу Д, а також переклад паспорта на українську мову; — клопотання приймаючої сторони. У разі необхідності, приймаюча сторона також повинна надати документ про наявність достатнього фінансового забезпечення для утримання члена сім’ї; — копію довідки про присвоєння податкового номера; — поліс медичного страхування; — 4 фотокартки та документ про сплату державного мита.

Крім зазначених документів, іноземний громадянин повинен надати документ, який підтверджує право на отримання посвідки на проживання по підставі, передбаченому законом. Зокрема, до таких документів відносяться документи, що підтверджують родинний зв’язок (свідоцтво про шлюб, свідоцтво про народження тощо), дозвіл на працевлаштування іноземця, документ, що підтверджує навчання (довідка, контракт) і так далі.

Документи, які видані компетентним іноземним органом, повинні бути легалізовані. Документи подаються в районне відділення Державної міграційної служби України.

Слід зазначити, що процедура отримання посвідки на проживання в Києві не проста, а збір всіх необхідних документів може зайняти тривалий час. Не рідко процес розгляду документів затягується, після чого у видачі виду відмовляють по різних підставах. Щоб заощадити час і гроші буде не зайвим вдатися до допомоги фахівця в даному питанні! Кращу правову допомогу в Києві, вам може запропонувати фахівці нашої компанії.

Зателефонуйте нам!!!!!  Телефон:  +38 (063) 569 88 45

 

No Comments

Leave a Comment