Як оформити спадщину в Україні?

SergienkoLawyers > Спадщина  > Як оформити спадщину в Україні?

Як оформити спадщину в Україні?

Для оформлення спадщини в Києві спадкоємцю необхідно звернутися до державному або приватному нотаріусу за місцем відкриття спадщини із заявою про прийняття спадщини.Місцем відкриття спадщини є місце смерті спадкодавця. Відповідно вибирати нотаріуса можна тільки в тому населеному пункті, де проживав померлий.
Строк для звернення до нотаріуса встановлено шість місяців (докладніше про термін вступу в спадщину в розділі «Пропущено строк для прийняття спадщини»). Для оформлення спадщини нотаріусу необхідно надати певний пакет документів, сплатити податок на спадщину та отримати свідоцтво про право на спадщину.
Зателефонуйте нам!!!!!  Телефон:  +38 (063) 569 88 45

Документи для оформлення спадщини в Києві

— свідоцтво про смерть;
— довідка про останнє місце проживання спадкодавця та довідка про склад сім’ї (видає ЖЕК, ОСББ чи інша обслуговуюча організація, сільська рада, адресне бюро);
— паспорт, ідентифікаційний код спадкоємця;
— документи, що підтверджують родинний зв’язок (свідоцтво про шлюб, свідоцтва про народження);
— правовстановлюючі документи на успадковане майно;
— в окремих випадках потрібна експертна оцінка спадкового майна.

Допомога в оформленні спадщини в Києві

Процедура оформлення спадщини в Одесі може зайняти досить багато часу і сил. Наше адвокатське бюро надасть Вам весь спектр юридичних послуг, пов’язаних з оформленням спадщини. Ми допоможемо Вам зібрати всі необхідні документи, вибрати грамотного і доступного нотаріуса, недорого оцінити майно. Для іноземців, які змушені платити високий податок на спадщину, ми запропонуємо методики максимальної мінімізації податку.

Як оформити спадщину спадкоємцям, які проживають за межами країни
Слід зазначити, що для спадкоємців, які проживають за межами Києва, а тим більше за межами України, вартість послуг адвоката по оформленню спадщини буде значно нижче, ніж вартість витрат тільки на переїзд в Київ і питання, як оформити спадщину в Україні сам собою відпадає. При цьому Вам взагалі нічого не потрібно робити, витрачати свій дорогоцінний час і нерви. Тільки зверніться в Києві до професійного юриста.

Наше компанія допоможе:
— оформити спадщину на квартиру;
— оформити спадщину на будинок;
— оформити спадщину на земельну ділянку;
— оформити спадщину на банківський вклад;
— оформити спадок на автомобіль;
— оформити спадщину на корпоративні права;
— оформити спадщину на права інтелектуальної власності.

Зателефонуйте нам!!!!!  Телефон:  +38 (063) 569 88 45

No Comments

Leave a Comment