Узаконювання балкону в Києві

SergienkoLawyers > Строительство  > Узаконювання балкону в Києві

Узаконювання балкону в Києві

Узаконювання балкону в Києві

Якщо вам необхідно збільшити власне житло, і ви роздумуєте, щоб зробити це за рахунок будівництва додаткового балкона, а також, якщо ви хочете дізнатися, наскільки законно такий захід, ми готові вам допомогти. Наші співробітники підготували цей матеріал для вас про те, як можна у Києві офіційно узаконити балкон.

Навіщо узаконювати балкон? 

Для багатьох жителів Києва практично єдиною можливістю збільшити квадратуру житла розширити є варіант — прибудувати балкон. Варто відзначити, що прилаштувати в Києві новий балкон – це цілком реальна ініціатива, однак, дуже морочлива і дорога. Також слід врахувати, що в деяких випадках вартість узаконення балкона може бути ідентичною вартості його будівництва. Але не дивлячись на це, багато жителів Москви прилаштовують балкони. Безумовно, в процесі будівництва балкона величезне значення буде мати місце розташування квартири клієнта. Прилаштувати новий балкон у багатоповерхівці – досить просто, але виконати таку ж роботу з будівництва балкону в будинку, який має історичну цінність, може бути дуже складно.

Чи може житель міста Києва не узаконити прибудову балкона?

Цей момент цікавить багатьох жителів Москви, коли вони всерйоз задаються питанням прибудови балкону в своїй квартирі. Наша компанія спеціалізується на таких роботах, відповідно, наші фахівці в Києві вже побудували, прибудували, упорядкували велика кількість балконів. Безліч з побудованих нами балконів не проходили процедуру офіційного узаконення. У деяких випадках узаконення нового балкона можна не робити, наприклад, якщо квартира клієнта є приватизованою, і він також не планує її продавати, міняти, квартиру не передають в подарунок, в спадок. Інакше висловлюючись, балкон можна не узаконити до тих пір, поки немає необхідності звертатися в БТІ або в інші державні організації. В іншому випадку як мінімальне покарання вам може загрожувати штраф за незаконну прибудову балкону (без узаконення) в різних розмірах в залежності від зміни законодавства. Теоретично максимально вам грози знесення балкона, однак на практиці ми з таким поки що не зустрічалися в Москві.

No Comments

Leave a Comment