Спадкування квартири

SergienkoLawyers > Спадщина  > Спадкування квартири

Спадкування квартири

Адвокат проведе оформлення права власності на спадщину квартири за законом або за заповітом в найкоротші терміни. Ми проводимо процес оформлення спадщини квартири «під ключ», виконуючи як юридичну, так і технічну роботу. Ми займаємося спадковими справами настільки довго, що знаємо все про спадкових справах.Ми не тільки консультуємо з питань спадкування квартир у Києві та Київській області, але й здійснюємо супровід спадкування квартири при оформленні документів у нотаріальній конторі або через суд.

Супроводжуючи процес оформлення спадщини адвокат в Києві та Київській області збере всі необхідні документи, подасть їх в нотаріальну контору або до суду, клієнт же, отримає на руки відповідне нотаріальне свідоцтво або рішення суду на спадкову квартиру адвокат проведе оформлення документів самостійно без Вашої участі.

Правовий статус спадкової квартири

Оформити спадщину на квартиру адвокатом можна тільки якщо ця квартири перебувала у власності спадкодавця, тобто тільки тоді, коли спадкодавець не оформив право власності на квартиру при житті.

Якщо ця успадковується квартира видавалася за ордеромнеобхідна приватизація, якщо це житловий кооперативспадкодавець має бути членом кооперативу або членом сім’ї останнього. Якщо ж квартира купувалася за договором або в іншому порядку прав власності перейшло до спадкодавцевінеобхідні відповідні правовстановлюючі документи.

Процес спадкування приватизованої квартири починається з необхідності подати заяву про прийняття спадкової квартири протягом шести місяців з моменту смерті спадкодавцявідкриття спадщини. Це є обов’язковою умовою спадкування квартири. Заява подається за місцем смерті спадкодавця нотаріусу або посадовій особі, уповноваженому видавати документи про право на спадщину. Після подачі заяви нотаріусу про прийняття спадщини спадкоємця за пршествии 6ти місячного терміну видається свідоцтво про право на спадкування квартири, яке після видачі повинно пройти державну реєстрацію прав на квартиру отриману у спадок.

Спадкування квартири декількома спадкоємцями

Законодавством передбачена можливість успадкування частини або частки в квартирі (у випадках, якщо спадкоємців декілька.

Однією з поширених проблем спадкування квартири в практиці адвоката з кількома спадкоємцями є ситуації коли одні спадкоємці приймають спадщину квартири у встановлений строк, а інші наследникы цієї ж квартири такий термін пропускають. Тоді, якщо з тих чи інших причин пропущено строк прийняття спадщини на квартиру, законом передбачена позасудова і судова процедура подолання цієї проблеми за умови наявності інших спадкоємців, які прийняли спадщину квартири.

Позасудова процедура «відновлення пропущеного строку прийняття спадщини на приватизовану квартиру. Якщо є інші спадкоємці, які в установлений термін звернулися до нотаріуса і прийняли спадщину квартири, то який пропустив строк спадкоємець може прийняти спадщину квартири поза 6ти місячного строку на прийняття спадщини за згодою вже прийняли спадщину квартири спадкоємців. Для спадкування приватизованої квартири, необхідно їх згоду на прийняття спадщини вами, викладене в письмовій формі. З цією заявою слід звернутися до нотаріуса. Такі дії дозволять створити підстави для реалізації прав на спадкування приватизованої квартири.

Судова процедура «відновлення пропущеного строку прийняття спадщини на приватизовану квартиру. Для проходження процесу потрібно підготувати і подати до суду заяву про поновлення пропущеного строку, це дасть можливість після проведення цього процесу приступати до оформлення спадкування приватизованої квартири за допомогою адвоката. Суд може поновити строк для прийняття спадщини та визнати спадкоємця прийняли майно, якщо той не знав і не міг знати про відкриття спадщини, пропустив встановлений термін з поважних причин та за умови, що звернувся до суду протягом шести місяців після того, як причини відпали. Все це дає право на спадкування квартири. Важлива умова в ході прийняття спадщини на квартиру в Києві є участь досвідченого адвоката. Звичайно ж, ви можете звернутися в суд і самостійно, однак при спадкуванні квартири адвокат складе документи більш правильно.

Законом передбачена категорія громадян, які мають право на обов’язкову частку при спадкуванні приватизованої квартири, тобто успадковують незалежно від того, зазначені вони у заповіті або не вказані. Це: неповнолітні або непрацездатні діти спадкодавця; непрацездатний чоловік і батьки; непрацездатні утриманці спадкодавця. Дані особи успадковують не менше половини частки, яка належала б кожному з них при спадкуванні за законом.

Оформлення спадщини квартири адвокатом через суд

В ході оформлення спадщини через суд адвокат складає позовну заяву, робить необхідні адвокатські запити. При необхідності, наші адвокати самостійно, без Вашої участі зажадають і отримають дублікати документів або відповіді на запити щодо родинних зв’язків спадкоємців квартири, актових записів, адвокат при спадкуванні квартири також, допоможе Вам відновити втрачені правовстановлюючі документи на квартиру і т. п.

Також, при успадкування квартири адвокат Києва допоможе визначити частки спадкоємців, а в разі необхідностіпровести переговори з іншими спадкоємцями і врегулювати спір про порядок розділу часткою спадщини квартири чи іншого майна (рухомого чи нерухомого).

No Comments

Leave a Comment