Спадкування будинку

SergienkoLawyers > Спадщина  > Спадкування будинку

Спадкування будинку

Спадкування будинку. Адвокат по спадку нашої адвокатської фірми проведе повний супровід процесу успадкування будинку, прибудинкових будівель та земельної ділянки, повністю або в частках між спадкоємцями.

Існує два головних правила успадкування будинку:

1) це правильне здійснення першого крокуприйняття спадщини у шестимісячний строк з дня відкриття спадщини (з дня смерті спадкодавця);

2) спадкування будинку відбувається у зв’язці з переходом прав на землю. Звідси специфіка спадкування житлового будинку та складності збору документів.

Багато труднощів і різних складнощів зустрічається на шляху оформлення документів для спадщини будинку, але труднощі переборні, для цього є ми.

Ми, адвокати у спадок пропонуємо повний комплекс послуг по вступу в спадщину і оформлення спадщини на будинки та земельні ділянки та квартири в Києві, Київської області. Просто зателефонуйте нам і приїжджайте, наші ціни помірні і оптимально збалансовані за середньоринкового аналізу.

При спадкуванні будинку адвокат в Києві або в Київській області здійснить виїзд до нотаріуса для переговорів (у разі відмови нотаріуса у видачі свідоцтва про право на спадщину) або проведе переговори з спадкоємцями у разі виникнення спірної ситуації при спадкуванні будинку.
Звернення вчасно до досвідченого адвоката у спадок позбавить вас від багатьох зайвих витрат і труднощів, стане гарантією того, що ви зможете оформити спадщину на будинок і одержати належну вам за законом на частку спадкового майна на законних підставах. Адвокати та юристи нашої фірми, які досконало володіють тонкощами спадкового права, зможе проконсультувати вас з усіх питань оформлення спадщини на будинок адвокат роз’яснить законні права кожного спадкоємця і буде грамотно відстоювати ваші інтереси в суді.

Для оформлення будинку в спадок адвокату необхідно здійснити певний перелік дій (провести переговори з нотаріусом, ознайомитися з наявними документами, як у спадкоємців, так і в спадковому справі нотаріуса тощо) і зібрати потрібні відсутні документи. Наші адвокати та юристи при оформленні спадщини на будинок все це виконують самі. Всю рутинну технічну роботу по збору документів при оформленні спадщини на будинок адвокат виконає в найкоротші терміни. У підсумку Ви отримуєте готовий правовстановлюючий документ на спадковий будинок.

Перший крок для прийняття спадщини на будинок, домоволодіння після смерті померлого — спадкоємцю потрібно:

Поперше. При оформленні спадщини на будинок адвокатом або самостійно потрібно що спадкоємець дійсно (дружина, чоловік, брат, дитина, тітка, дядько) перебував у родинних зв’язках з спадкодавцемзнайти документ, що підтверджує спорідненість, тоді ви можете вступити в спадщину за законом на будинок або домоволодіння як родич. Якщо спадкоємців на будинок кілька, то кожен із спадкоємців будинку отримає частку в спадковому майні. Інші правила вступу в спадщину на будинок за заповітом.

Подруге. Спадкоємців житлового будинку будинку (або групи будинків, домоволодінь, землі) потрібно згадати яким спадковим майном у Києві або Київській області мав спадкодавець і по можливості знайти документи, бажано оригінали. Для будинків, дач, квартир та земельних ділянокце Свідоцтва про право власності (важливо знати хоча б приблизне розташування спадкового майна по місту Києву Київської області). Далі адвокат у спадок підготує адвокатські запити про наявність спадкового будинку на праві власності у спадкодавця.

Потретє. До закінчення шестимісячного терміну після смерті спадкодавця, треба знайти нотаріуса для відкриття спадкової справи на спадщину на житловий будинок.

Вчетвертих. Після відкриття спадкової справи на будинок треба отримати витяг з реєстру спадкових справ, витяг буде основним документом для отримання документів з Росреестра підтверджуючих наявність власності спадкодавця, про вартості успадкованого земельної ділянки та кадастрового обліку, БТІ про вартість успадкованої квартири, дачі, будинку та інших будівель.

Документи, які можуть знадобитися при вступі у спадщину чи при оформленні спадщини на домоволодіння, будинок, земельну ділянку, дачу в києві наведені нижче. Які потрібні документи для прийняття будинку у спадок? список документів для оформлення спадщини будинку.

Збір документів для успадкування будинку процес не складний, але дуже витратний за часом і якщо ви працюєте, то просто не зможете постійно відпрошуватися з роботи для відвідування БТІ, Держреєстрів, Жеків та інших установ. Роботу по збору документів для успадкування будинку адвокат виконає замість вас. Після збору документів, необхідно витратити час на отримання нотаріального свідоцтва або на судовий процесСписок документів для успадкування будинку може змінюватися в залежності від різних обставин, наприклад, від кількості спадкоємців, від кола успадкованого майна, правильності документів і т. п.

Для відкриття спадщини на будинок та подальшого оформлення спадщини на будинок судом можуть бути витребувані певні документи. Обов’язок збору документів покладається на спадкоємців. Документи, які дозволять оформити будинок у спадок адвокат збере без вашої участі на підставі адвокатських запитів:

 • свідоцтво про смерть;
 • документи, що підтверджують спорідненість або шлюбні відносини
 • заповіт ;
 • паспорти спадкоємців;
 • довіреність (якщо спадкова справа буде відкриватися представником за довіреністю);
 • довідка Ф3;
 • виписка з будинкової книги з останнього місця проживання померлого;
 • довідка про проживали спільно з померлим на момент смерті;
 • інші необхідні документи (в залежності від ситуації).

Які документи необхідно мати або зібрати, для отримання свідоцтва про право на спадщину?

 • експлікації та плани, кадастрові номери;
 • технічні паспорта БТІ на нерухомість, довідки про вартість об’єктів, результати технічної інвентаризації домоволодіння;
 • документація з Єдиного державного реєстру прав на нерухоме майно;
 • архівна документація (постанови (розпорядження) про виділення земельних ділянок, отримання дублікатів щодо втрачених документів, та інше);
 • звіти про оцінку будинку або домоволодіння в цілому;
 • інша документація в залежності від конкретної ситуації.

Для того щоб уникнути багатьох неприємних моментів, пов’язаних з успадкуванням будинку важливо своєчасно звернутися до професіоналаадвокату за оформлення спадщини.

Оформлення спадщини на житловий будинок ви можете доручити нам. Якщо у вас немає бажання або часу займатися оформленням спадщини житлового будинку або витрачати час на судові тяжбинаші адвокати та юристи оформлять спадщину на житловий будинок без вашої участі «під ключ». СУДНАША РОБОТА. Дзвоніть і приїжджайте до нас в офіс і ми вам допоможемо.

 +38 (063) 569 88 45

 

No Comments

Leave a Comment