Розірвання шлюбу і поділ майна

SergienkoLawyers > судебная практика  > Розірвання шлюбу і поділ майна

Розірвання шлюбу і поділ майна

 Як можна розлучитись в Києві?

Сьогодні розлучитися можна різними способами: звернутися в РАЦС, подати позовну заяву або заяву в окремому провадженні суду про розірвання шлюбу, але це не тема цієї публікації. Давайте поговоримо про те, як швидко розірвати шлюб між подружжям і тим самим підготувати «ґрунт» для подальших судових розглядів, якщо такі будуть можливі в майбутньому. Як говоритися, перестрахуем себе від можливих негараздів, після шлюборозлучного процесу в майбутньому.

Розлучення подружжя: способи. Невже не можна розірвати шлюб без участі адвоката?

Шкода, що багато людей вважають, що процес розлучення подружжя звичайна справа, що не вимагає ніяких додаткових зусиль — достатньо завантажити зразок позовної заяви про розірвання шлюбу і подати його в суд, а там будь що буде. «Ну, розлучаюся, з ким не буває» — помилково думає більшість.
Буду відверта, — для таких людей потрібно ТЕРМІНОВО поміняти свою точку зору, і розглянути сам процес поглиблено не тільки з позиції простоти, але й з метою дати собі звіт у діях, до яких може провести необдумані і не професійні юридичні дії в шлюборозлучному процесі.

Розлучитися в суді досить непросто!

Будь більш-менш грамотний в юридичному плані людина скаже, що розлучення подружжя в суді — це не тільки робота з нормами законодавства і великою кількістю документів, а й робота з емоційною складовою людини, підготовкою «фундаменту» для подальших спорів щодо поділу майна, стягнення аліментів, визначення місця проживання дитини і, звичайно ж, виселення з житла. Тому в юридичній середовищі шлюборозлучний процес вважається найскладнішим з точки зору моралі, і підготовчої частини. До того ж, якщо шлюборозлучний процес ускладнений наявністю дітей або це розірвання шлюбу з іноземним громадянином. Тому і радять звертатися до юристів і оплачувати за юридичні послуги. Адже те, що буде написано в позовній заяві, у відзиві на позовну заяву відповідача по справі та наданих суду доказів, що буде сказано під звукозапис судового засідання і ляже в основу рішення суду про розірвання шлюбу.
При подружньому розлучення, звичайно, дуже часто юристові по сімейних справах доводиться не лише виконувати свої професійні обов’язки, а й приміряти на себе роль «жилетки», у яку можна поплакати, викласти всі свої образи і знайти компромісне рішення, обдумати свої майбутні дії і зважити аргументи відкинувши всю моральну складову частину цього процесу.

Для чого потрібно звертатися до адвоката при розірванні шлюбу?

Як всім нам відомо без допомоги адвоката при розлученні, більша частина розлучень в нашій країні супроводжується відмовою в задоволення вимог і розділ майна залишається без розгляду чи справа розділяється на два окремих виробництва. Це дуже складний і неоднозначний момент, як в процесі розлучення, так і після фактичного припинення подружніх відносин.
Найчастіше обидві сторони беруть лжесвідків і користуються допомогою юриста, а в деяких випадках навіть не гребують підробкою документів і ініціацією судових засідань про визнання подружнього майна — особистою власністю одного з подружжя, що надалі, звичайно ж, виключає можливість його рівноправного розділу.
Весь цей процес про розірвання шлюбу та поділ майна, а також стягнення аліментів на дитину, вимагає максимальної концентрації і аналізу, а також розробки ефективної стратегії протидії. Непідготовлені люди ніколи не виграють судовий процес і, часом, отримавши рішення суду про розлучення і розподіл майна фактично залишаються ніс ніж. Адже виграти суд про розлучення досить просто, але в подальшому програти процес про розподіл майна в тому зв’язку, що позовна заява про розірвання шлюбу було підготовлено непрофесійно або завантажено з Інтернету, також не складе особливих труднощів, якщо справою про розірвання шлюбних відносин між подружжям не буде займатися сімейний юрист.
Слід зазначити, що серед усіх моментів шлюборозлучного процесу, саме поділ майна, нарівні з визначенням місця проживання дитини вважається найбільш складним і заплутаним. Тому вкрай важливо заручитися підтримкою адвоката по сімейних справах і найняти його для юридичного супроводу розділу майна подружжя та вирішення спорів щодо спільних дітей, скористатися юридичними послугами.

Адвокат по сімейних справах

Отже, до адвоката з розлучень слід звертатися, якщо є бажання:

  • грамотно підготуватися до процесу і подати до суду всі потрібні документи, необхідні для розлучення, і не дати протилежній стороні переваг у подальших судових процесах (наприклад, з приводу встановлення графіка зустрічей, спорів про аліменти і т. д.;
  • розлучитися швидко і без присутності отримати розлучення через суд і почати нове життя без обтяження і затяжних судових процесів;
  • раз і назавжди вирішити всі питання про припинення шлюбних відносин, у тому числі і визначити порядок виплат аліментів для неповнолітніх дітей, визначити місце проживання дитини і провести поділ майна подружжя;
  • уникнути скандалів, емоційного протидії і самого судового процесу та багато іншого!

Допомога та послуги адвоката з розлучень

Виходячи з усього перерахованого вище, рекомендую в обов’язковому порядку скористатися допомогою професійних юристів і, як мінімум, отримати консультацію адвоката або юриста. Фахівці мають поняття, на які моменти в процесі шлюборозлучного справи варто звернути увагу, тільки вони можуть сформулювати всі претензії, а також зібрати та надати суду необхідні документи і докази, підготувати «ґрунт» для подальших судових розглядів.

Що конкретно входить до складу послуги юриста «розірвання шлюбу в суді»?

  • правове консультування, в тому числі по телефону або по коштах Skype або Viber. Звичайно, це проведення повного аналізу ситуації, що склалася в родині, вивчення юристом з сімейних питань абсолютно всієї первинної інформації по справі та збір необхідних документів;
  • оцінка судової перспективи справи і з’ясування всіх закулісних процесу, опрацювання вигідною правової позиції клієнта у справі;
  • написання, підготовка та подання до суду позовної заяви з доповненнями і уточненнями, а також поясненнями та клопотаннями;
  • юридичне представлення інтересів в ході судових засідань і до судове регулювання конфлікту (сімейна медіація);

Ваші позитивні емоції від виграного процесу й отримання гарантії на правомірність дій у вигляді судового рішення про розірвання шлюбу!

 

Тільки юрист по сімейних справах і тільки на консультації зможе підказати, на яке майно Ви маєте право претендувати, і допоможе максимально вигідно для Вас вийти з процесу розлучення, отримати те, що покладається Законом і навіть більше. Сімейний юрист оцінить ситуацію професійним поглядом і зможе підказати план дій і очікуваний результат від них.
Звертайтесь за послугами до юриста Сергієнка Владислава та Вас розведуть швидко — невдалий шлюб буде логічним чином і за законодавчою процедурою припинено раз і назавжди! Крім того, адвокат по сімейних справах пропонує повний супровід шлюборозлучного процесу: від написання проекту позовної заяви про розірвання шлюбу, представництва в суді по цій справі до повного вирішення всіх питань про поділ майна подружжя, стягнення аліментів, рішення спорів про дітей та їх місце проживання та утриманні та інше.

No Comments

Leave a Comment