Реєстрація товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ)

SergienkoLawyers > Реєстрація товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ)

   

 Що таке товариство з обмеженою відповідальністю?

       Реєстрація ТОВ є синонімом слів комерція, бізнес, підприємництво. Хочете займатися бізнесом і не знаєте, як юридично правильно зареєструвати свою діяльність? Ви звернулися за адресою! Ми не тільки швидко і якісно оформимо Вам повний пакет документів, але і врахуємо в ньому перспективу розвитку, а також Ваші побажання. У зв’язку з цим ми рекомендуємо Вам реєстрацію  організаційно-правової форми підприємства, що поєднує в собі гнучкість і широкі можливості для розвитку бізнесу – Товариство з обмеженою відповідальністю, зазвичай скорочено званим ТОВ. Якщо Ви зацікавлені у створенні перспективного і серйозного бізнесу, рекомендуємо Вам нашу послугу – реєстрація ТОВ.
Товариство з обмеженою відповідальністю ( ТОВ ) – згідно з даними статистики на сьогоднішній день найпоширеніший і широко застосовувана організаційно-правова форма бізнесу в світі та, зокрема, на Україні. Це пов’язано не тільки з обмеженою відповідальністю за фінансовими зобов’язаннями, як це випливає з назви, але і з широкими економічними можливостями ТОВ, даними йому чинним законодавством. Переваг у цієї форми підприємств безліч.

Чому саме ТОВ?

     По-перше, для ТОВ практично не існує обмежень при виборі діяльності. Товариства з обмеженою відповідальністю, відповідно до чинного законодавства, можуть займатися роздрібною та оптовою торгівлею, виробництвом, капітальним і перспективним будівництвом і навіть наукою. При цьому юридична особа може мати від 1 до 100 засновників, в якості яких можуть виступати як фізичні ( не ведуть підприємницьку діяльність від свого імені ), так і юридичні особи, в тому числі ними можуть бути резиденти та нерезиденти України.

      Єдина вимога, яка при цьому повинна виконуватися – первинна реєстрація ТОВ можлива тільки з директором, який є резидентом України. Законодавство України дозволяє наймати на посаду директора, як засновника підприємства, так і найманого працівника. При цьому, у разі необхідності, директор юридичної особи може неодноразово змінюватися. Директором ТОВ може бути навіть нерезидент, з єдиною обмовкою – він повинен мати офіційний дозвіл на працевлаштування в Україні. Документи на оформлення дозволу має подавати підприємство. Повноваження, якими наділений директор Товариства з обмеженою відповідальністю, визначаються загальними зборами засновників ТОВ.

     Учасники ( вони ж – засновники ТОВ не відповідають за його фінансовими зобов’язаннями. Всі засновники підприємства несуть ризик збитків тільки в межах вартості внесених ними внесків ( вкладів). Для цього при реєстрації ТОВ його статутний капітал ділиться на пропорційні частки. Дуже важливо, що Товариство з обмеженою відповідальністю з правової та економічної точки зору є повноцінною юридичною особою, має у своїй власності будь-яке матеріальне і нематеріальне майно. Компанія може від свого імені набувати і управляти цим майном, здійснювати майнові та немайнові права, мати односторонні і взаємні зобов’язання, бути позивачем і бути відповідачем у суді, відкривати для ведення своєї діяльності банківські рахунки.

Переваги ТОВ:

 • немає вимог до розміру статутного капіталу;
 • формування статутного капіталу за рахунок внесків у вигляді інтелектуальної власності, матеріального майна або грошових коштів;
 • зручна і ефективна система управління підприємством ( вищий орган управління – збори засновників );
 • немає вимог до опублікування результатів комерційної діяльності у відкритій пресі;
 • широкі можливості по реорганізації і розвитку бізнесу.

Документи, які необхідні для реєстрації ТОВ

 • паспорти засновників підприємства, директора і бухгалтера ( копії );
 • довідки про присвоєння ідентифікаційних податкових номерів ( засновників, директора і бухгалтера );
 • документи з зазначенням юридичної адреси підприємства ( якщо такі є );
 • перелік майна або сума грошових коштів, внесених до статутного фонду кожним засновником.

Документи, які засновники отримують після реєстрації

 • виписка про державну реєстрацію ТОВ;
 • статут юридичної особи та інші статутні документи ( рішення та протоколи нарад, акти прийому-передачі );
 • довідка з управління статистики;
 • взяття юридичної особи на облік в податковій інспекції;
 • повідомлення про взяття підприємства на облік у Пенсійному фонді ( платники єдиного соціального внеску );
 • печатка підприємства.

Строк виконанння послуги — 3 дні