Реєстрація ТОВ

SergienkoLawyers > Без рубрики  > Реєстрація ТОВ

Реєстрація ТОВ

Навіщо потрібно реєструвати ТОВ?

Державна реєстрація суб’єктів є обов’язковою умовою здійснення всіх видів підприємницької діяльності і полягає в проведенні процедури, яка підтверджується внесенням даних про компанію в Єдиний державний реєстр підприємств. Товариство з обмеженою відповідальністю (тов, ТОВ) – це господарське товариство, яке має розділений на частки статутний капітал, а засновники несуть відповідальність за зобов’язаннями лише своїми часткамив цьому полягає головна відмінність від приватного підприємця, тому перед замовленням послуг, в т. ч. реєстрація СПД, ми рекомендуємо зважити всі «за» і «проти«.

Порядок реєстрації ТОВ у Києві

І. Підготовчий етап визначення назви ТОВ.

Раніше законодавство передбачало можливість резервувати назва майбутнього юридичної особи. Нині такої можливості немає. Тому перед відвідуванням державного реєстратора для засновників незайвим буде підготувати кілька назв суспільства. визначення розміру статутного капіталу. Він може бути сформований грошовими коштами або майном. визначення видів діяльності за Класифікатором видів економічної діяльності, які будуть вказуватися в Реєстрі та довідці статистики. Слід перевірити, чи не вимагають обрані види діяльності отримання ліцензії. обрання директора; обрання системи оподаткування, за якою буде працювати ТОВ; визначення місцезнаходження товариства.

ІІ. Підготовка переліку документів для реєстрації:

а) рішення про відкриття ТОВ.

Якщо засновників декілька, то документ оформляється у вигляді протоколу загальних зборів. На порядку денному розглядаються такі питання: установа юридичної особи, затвердження статуту, встановлення розміру статутного капіталу, призначення директора, визначення місцезнаходження товариства з обмеженою відповідальністю.

б) статут ТОВ, який повинен містити відомості про:

 • вид товариства; предмет і цілі діяльності товариства;
 • склад засновників і учасників;
 • найменування та місцезнаходження;
 • порядок утворення і розмір статутного капіталу;
 • порядок розподілу збитків і прибутків;
 • склад та компетенція органів товариства, порядок прийняття рішень (включаючи перелік питань, по яких необхідна кваліфікована більшість голосів);
 • порядок внесення змін до установчих документів; порядок ліквідації і реорганізації товариства.

Як установчого документа може бути використаний модельний статут, затверджений Кабінетом Міністрів України.

ІІІ. Звернення до реєстратора.

Документи, які подаються для реєстрації ТОВ:

 • Заповнену заяву на проведення держреєстрації.
 • Статут в одному примірнику (залишається у реєстроутримувача).

Терміни та вартість реєстрації ТОВ в Україні Термін відкриття ТОВ в Україні не може перевищувати 24 години з моменту отримання державним реєстратором пакету документів.

Тонкощі, які потрібно враховувати при реєстрації ТОВ

Максимальна кількість учасників100 осіб;

 • максимальний розмір статутного капіталу законодавством не визначено.
 • після внесення в ЄДР відомостей суспільства ставиться на облік у фіскальну службу та ПФУ, видається довідка органами статистики, виготовляється печатку, відкривається поточний банківський рахунок.

Замовляючи послуги з реєстрації ТОВ, Ви можете як обрати самий швидкий і недорогий варіант, тим самим розділивши частину обов’язків по процедурам з нами і заощадити ваші кошти, так і замовити самий безтурботний варіантз мінімальною участю в процесі. Ви можете відкрити ТОВ в Києві і отримати додаткові послуги безкоштовно.

No Comments

Leave a Comment