Підтвердження Форма №6

SergienkoLawyers > Підтвердження Форма №6

Що таке форма №6

 

        Реєстраційна картка (форма №6) — реєстр. картка про підтвердження відомостей про юр. особу, які містяться в ЄДР юр. осіб та ФОП. Щорічно кожна юр. особа в Україні повинна підтвердити свої дані, зазначені в ЄДР юр. осіб та ФОП. Наразі усі процедури, які пов’язані з держ. реєстрацією юр. осіб та ФОП покладено на Державну реєстраційну службу України. Наразі вона підпорядкована Міністерству юстиції України.
Завантажити форму можна тут:
Реєстраційна картка форма №6

Які документи потрібно подавати?

   

        Документів загалом знадобиться  2 або 3, у залежності від того, хто подає. Якщо подає сам керівник, то потрібно буде заповнена та підписана Форма №6, а також паспорт для підтвердження особистості керівника. Якщо документи подає інший працівник, то необхідно принести: Заповнену та підписану Форму №6. Довіреність підприємства встановленого зразка на працівника, який подає документи. Паспорт співробітника для посвідчення особи.

Які строки подання Форми №6

     Ця форма подається щорічно. Датою відліку є дата створення юр. особи. З цієї дати відповідній особі надається місяць на підтвердження даних. Наприклад, підприємство було засноване 01 липня 2011 року. Отже, кожен рік вам необхідно подавати Форму 6 в проміжку між 1 липня і 1 серпня.

 Які санкції передбачені за неподання Форми №6?

 

           Зазначимо, що за неподання форми №6 не передбачено ніяких штрафних санкцій. Але у підприємства, яке не подало відповідну форму можуть виникнути набагато серйозніші проблеми. Це полягає у наступному. Припустимо, що підприємство «забуло» подати відповідну форму. Тоді реєстратор після закінчення строку зобов’язаний направити Вам Форму №6. При цьому в ЄДР юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців ставиться відмітка про те, що дані не підтверджені.   Наприклад, Вам можуть включити  “9 стан”, що може потягнути те, що у Вас відберуть Свідоцтво платника податку на додану вартість (ПДВ). І ви не зможете проводити операції з ПДВ.