ОФОРМИТИ СПАДОК ЧЕРЕЗ СУД

SergienkoLawyers > Спадщина  > ОФОРМИТИ СПАДОК ЧЕРЕЗ СУД

ОФОРМИТИ СПАДОК ЧЕРЕЗ СУД

Відповідно до законодавства України прийняття та оформлення спадщини можливо двома способами:
1) прийняття та оформлення спадкового майна через нотаріуса (нотаріальної контори);
2) оформлення спадщини через суд.Наш адвокат зі стажем понад 14 років судового представництва проведе навіть самий складний процес щодо оформлення прав на спадщину через суд в Києві, Київській області або по всій Україні.

Швидше за все, вам для оформлення спадщини через суд знадобитися досвідчений адвокат в Києві спеціалізується на спадковому праві. Адже галузь спадкового права вважається однією з найскладніших як в нотаріальною, так і в судовій практиці.

У даній статті адвокат по спадку Києва (тобто адвокат, що спеціалізується на спадкових справах) проаналізує основні причини, що виникають у судовій практиці, призводять до необхідності оформлення спадщини через суд (оформлення спадщини у суді Києва та Київської області).

Серед найбільш часто зустрічаються в практиці адвоката у спадок причин оформлення прийняття спадщини через суд – наступні:

пропуск встановленого законом строку на звернення до нотаріуса з заявою про прийняття спадщини;
відмова нотаріуса в оформленні прийняття спадщини;
інші спадкоємці (якщо їх декілька) утримують у себе правовстановлюючі документи на спадкове майно і відмовляються їх надавати нотаріусу.

У свою чергу, якщо з пропуском строку на прийняття спадщини все зрозуміло, то тепер розглянемо найбільш поширені випадки відмови нотаріуса в оформленні прийняття спадщини по Києву та Київській області, коли спадкоємцям доводиться звертатися в суд для оформлення спадщини.

 Записатися на консультацію по оформленню спадщини:  063-569-88-45

Відмова нотаріуса в оформленні прийняття спадщини буває у випадках:

  • через відсутність првоустанавливающего документа;
  • відсутності документа на кооперативну квартиру (член кооперативу за життя не оформив свідоцтво про право власності;
  • не підтвердження спадкоємцем родинних зв’язків із спадкодавцем;
  • помилки в документах (опечатка в адресі, ПІБ, дати тощо);
  • оспорювання спадщини або заповіту іншими спадкоємцями, наявність іншого спору між спадкоємцями або третіми особами, які претендують на спадщину;
  • інші причини і правові підстави.

Іншими словами, для прийняття спадок через нотаріуса або в нотаріальній конторі, дуже важливо не пропустити шестимісячний строк прийняття спадщини. У тих частих випадках (а трапляється це дійсно часто) коли спадкоємці пропускають відведений Законом вказаний строк для прийняття спадщини, єдиним можливим шляхом оформлення та прийняття спадщини в Києві та Київській області є прийняття оформлення спадщини через суд і тут без послуг адвоката у Києві, швидше за все, Вам не обійтися.

Як бачимо, однією з причин, за якими спадкоємцям необхідно звертатися до суду для оформлення спадщини це випадки відмови нотаріуса від вчинення нотаріальної дії.

Послуги адвоката по оформленню спадщини через суд включають:

Консультація адвоката по спадку. В ході консультації адвокат визначить перспективу справи, правові підстав для звернення до суду, перелік необхідних документів для оформлення спадщини в суді;
Складання адвокатом позовної заяви про прийняття або оформленні спадщини в суді;
Комплексні послуги по подачі необхідного пакету документів для оформлення спадщини через суд;
Представництво інтересів спадкоємців у суді адвокатом по спадкових справах;
Отримання судового рішення;
При необхідностіпослуги з реєстрації рішення суду про оформлення спадщини в реєстраційній службі.

Оформлення спадщини через суд являє собою складну багатоетапну процедуруПроцес оформлення спадщини через суд починається з складання адвокатом у спадок позовної заяви. Текст позовної заяви при оформленні спадщини через суд, а також правові підстави, на які необхідно посилатися можуть бути різноманітними в залежності від Вашої ситуації, і як правило не схожі на інші випадки. Також, часто бувають унікальними та документи, які необхідно збирати в ході оформлення спадщини через суд. Тому майже завжди, кожне конкретне оформлення спадщини через суд, має свої особливості, що роблять кожне окреме звернення унікальним.

Так, наприклад, при оформленні спадщини через суд з причини пропуску строку на звернення в нотаріальну контору слід посилатися на причини пропуску, які суд може визнати поважними. В іншому випадку, ви ризикуєте отримати відмову в оформленні та прийняття спадщини через суд. В інших випадках, при фактичному вступі у спадщину, пишеться заява за одним підстав (при цьому враховується строк фактичного вступу в спадщину, а в іншому, наприклад позовну заяву. При тому, важливо правильно сформулювати позовні вимоги.

Таким чином, для того щоб оформити спадщину через суд адвокат Києва радить Вам звертатися за кваліфікованою юридичною допомогою, а саме, до адвокатів, що спеціалізуються на ведення спадкових справ у Києві.

Оформлення вступу в спадщину через судскладна судова процедура, яка вимагає обов’язкової участі юриста або адвоката по спадкових справах для глибокого і всебічного вивчення спадкової справи.

Наші адвокати та юристи допоможуть вам оформити спадщину через суд у Києві та Київській області. Жителі інших регіонів України, звертатися до нас за телефоном і отримати докладну консультацію з питання, що цікавить спадщини.

Термін оформлення спадщини через суд

Оформлення спадщини через суд у Києві та Київській області зазвичай займає близько чотирьохшести місяців, однак ці терміни дуже приблизні. Терміни оформлення спадщини через суд у Києві та Київській області залежать від ряду суб’єктивних і об’єктивних причин.
Так, наприклад, однією з них є процесуальні особливості руху справи в судах. Також, особливістю, що впливає на терміни оформлення прийняття спадщини через суд є кількість спадкоємців, залучених в суперечку, а також такі особливості, як факт прийняття всіма або частиною спадкоємців спадкової маси.

Так чи інакше, будьспадковий спір, в тому числі і суперечка про необхідність оформити спадщину через суд вважає адвокатможна закінчити шляхом укладення мирової угоди. Мирова угода у спорі про оформлення спадщини через суд готує адвокат.

У разі звернення у нашу адвокатську фірму для оформлення спадщини через суд, наші адвокати та юристи у спадок проведуть процес з максимальною увагою до особливостей вашого спадкової справи. При цьому враховуйте, що у спадкових спорах, як правило беруть участь професійні юристи та адвокати з обох сторін (представляючи інтереси всіх спадкоємців), тому вибір кваліфікованого адвоката за спадковим справі є важливим елементом в оформленні спадщини через суд адвокатом у Києві та київській області.

 

No Comments

Leave a Comment