Міграційні послуги в Києві

SergienkoLawyers > Миграционное право  > Міграційні послуги в Києві

Міграційні послуги в Києві

Надаємо допомогу в отриманні громадянства, оформлення виду на проживання, отриманні дозволу на працевлаштування та продовження реєстрації в Україні.

Міграційні послугиЯкщо ви потребуєте отримання міграційних послуг в Києві, звертайтеся в зручний час. Консультації і допомогу надає SergienkoLawyers

Телефонуйте: +38 (063) 569-88-45

Сьогодні міграційні послуги в Києві широко затребувані іноземними громадянами, які прибувають в Україну з різних причинпрацевлаштування, шлюб, возз’єднання з сім’єю, з метою постійного проживання з особистих міркувань.
У міграційному праві України постійно відбуваються різні зміни, як і в цілому в законодавчій базі: вносяться поправки, приймаються нові закони. Цілком зрозуміло, що пересічні громадяни не можуть бути своєчасно поінформовані про їх зміст. Однак, як відомо, незнання закону не звільняє від відповідальності. Саме тому вам пропонується кваліфікована юридична допомога.
У перелік надаваних правових послуг у сфері міграційного права входять такі види:

  • отримання громадянства України;
  • отримання постійного або тимчасового виду на проживання;
  • отримання дозволу на працевлаштування в Україні;
  • продовження реєстрації в Україні.

Якщо вам необхідна допомога у вирішенні інших питань, пов’язаних з міграційними відомствами України, ми готові надати кваліфіковану підтримку з усіх питань при мінімальній участі.
Кожна правова послуга, яку мені доводиться надавати, вимагає професіоналізму і повної віддачі. Для мене не існує маленьких або великих справ, впливових або дрібних клієнтів. Я працюю строго в рамках правового поля України і в інтересах свого клієнта.
Моя діяльність з надання міграційних послуг допоможе вам вирішити всі питання, пов’язані з оформленням повного переліку необхідних документів по кожному з названих видів послуг. Вона також передбачає повний супровід процесу, зокрема, я консультую іноземних громадян з питань перебування на території України. Крім того, я представляю інтереси громадян в органах державної влади та інших структурах.
Звернувшись до мене за юридичною допомогою в Києві, ви можете бути впевнені в тому, що вам буде надано повний спектр відповідних послуг, пов’язаних з міграційним процесом на території України.

Телефонуйте: +38 (063) 569-88-45

No Comments

Leave a Comment