Експрес-ліквідація

SergienkoLawyers > Експрес-ліквідація

                     Що таке експрес-ліквідація ?

  На сьогодні ліквідація юридичної особи шляхом зміни її власника є найбільш простим способом ліквідації підприємства. По суті, підприємство не ліквідовується, а лише змінюється її власник. Цей власник усвідомлює те, що він стає учасником відповідної юридичної особи. Так само передбачається зміна директора відповідної юридичної особи.

  Як наслідок, після проведення відповідних юридично значущих дій особа-власник отримує витяг з ЄДР юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців.

  Таким чином, від власника юридичної особи вимагається одноразова участь у процедурі купівлі-продажу підприємства у нотаріуса при підписанні документів і оформленні нотаріальної заяви про передачу корпоративних прав.

Процедура експрес-ліквідації підприємства

1) Ви передаєте пересилаєте нашій компанії на електронну адресу відповідні  документи, які необхідні для проведення процедури переєстрації для підготовки змін. Одразу ж в цей день можливо провести зустріч у нотаріуса для написання заяви про вихід учасників товариства із складу засновників і передачу корпоративних прав новим учасникам. Ви передаєте оригінал статутних документів.

2) Наша компанія проводить державну реєстрацію змін у відповідному відділі державної реєстрації: стандартно передбачається зміна директора, засновників, а також можлива зміна місцезнаходженння юридичної особи. Після цього наша компанія отримує витяг з ЄДР юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців про те, що наш клієнт уже не є засновником і директором.

3) Через 3 дні юристи нашої компанії направляються до відділу державної реєстрації за статутом і випискою.  Після отримання документів юристи  нашої компанії направляють інформацію про зміни, які набули чинності в Держкомстат, Пенсійний Фонд України, у Фіскальну службу України передається накази про звільнення попереднього директора і бухгалтера.

 

Експрес-ліквідація має дуже багато переваг:

1) Це недорогий вид ліквідації підприємства (особливо, у порівнянні з банкрутством)
2) Займає небагато часу ( як правило, це займає до 3 днів)
3) По суті, звільняє від подальшої відповідальності керівника та бухгалтера підприємства
4) Зникає необхідність проведення перевірок органами державної влади, які необхідні для ліквідації підприємства
5) Експрес-ліквідація підприємства є законною юридичною дією, бо з правової точки зору це купівля-продаж корпоративних прав юридичної особи ( і новий і попередній учасник товариства це усвідомлює)

    При наданні цієї послуги наша компанія застосовує індивідуальний підхід до кожного клієнта. І відповідно будуть враховані усі тонкощі щодо проведення цієї процедури у Вашому випадку. Зазначимо, що виходячи із вищезазначеного наразі ця послуга є однією з найбільш популярних на ринку юридичних послуг України.