Довідка про банкрутство

SergienkoLawyers > Довідка про банкрутство

     Навіщо потрібна довідка про банкрутство?

       На території України довідка про банкрутство може знадобитися для участі в тендері. На сьогоднішній день наявність довідки про банкрутство для тендеру є обов’язковою умовою. Приймаючи участь в конкурсних торгах при здійсненні тендерних закупівель товарів і послуг, фізична або юридична особа повинна мати таку довідку. Відповідно до статті 17 Закону України «Про здійснення державних закупівель», замовник має право заборонити потенційному учаснику проведення операції, якщо той визнано банкрутом або проти нього відкрито кримінальне провадження у зв’язку з банкрутством.
При розгляді будь-якої справи в господарському або цивільному суді, як правило, вимагається підтвердження платоспроможності підприємства. І доказом того, що підприємство не є банкрутом та відносно нього не ведеться процедура банкрутства, є довідка про банкрутство Міністерства Юстиції України.
На території України довідка про банкрутство з України надається, без проставлення апостиля на довідці про банкрутство. Виключення складають довідки про банкрутство, які входять в пакет документів для подання до консульства або посольства.

Щоб отримати довідку про банкрутство потрібно надати нам наступну інформацію:

  • найменування юридичної особи (фізичної особи підприємця);
  • юридична адреса особи;
  • для юр. осіб – код ЄДРПОУ;
  • довіреність на бланку підприємства — 2 экзмпляра;