Будівельна ліцензія Харків

SergienkoLawyers > Будівельна ліцензія  > Будівельна ліцензія Харків

Будівельна ліцензія Харків

Після реєстрації у Міністерстві Юстиції будівельної компанії необхідним є отримання ліцензії на провадження відповідної господарської діяльності. Наразі в Україні ліцензується будівництво об’єктів 4 і 5 категорії складності. Але з червня 2017 року ліцензуванню буде підлягати в тому числі і будівництво 3 категорії складності, бо вона згідно з оновленим законодавством буде входити до 2 класу наслідків (СС2).

Як отримати будівельну ліцензію в Харкові?

Будівельні компанії у Харкові та Харківській області також мають отримувати будівельну ліцензію. Будівельну ліцензію необхідно отримувати в Києві в Державній архітектурно-будівельній інспекції України. Офіс нашої компанії знаходиться в Києві і ми маємо досвід в отриманні будівельної ліцензії, таким чином можемо забезпечити отримання будівельної ліцензії компанією з Харкова.

Процес отримання будівельної ліцензії є достатньо складним. Базова ціна отримання ліцензії в Херсоні — 20000 грн. Надалі ціна залежить від багатьох факторів, в тому числі тих видів діяльності якими хоче займатись компанія.

Строк отримання будівельної ліцензії в Харкова

ДАБІ України відповідно до чинного законодавства зобов’язана протягом 10 робочих днів видати або не видати будівельну ліцензію суб’єкту, який звертається за її отриманням. Відмова у наданні ліцензії може бути оскаржена до адміністративного суду у встановленому законом порядку.

Крім того, до цього строку необхідно додати ще 7 днів на безпосередньо видання ліцензії. Крім цього, готується додаток з переліком робіт, які може виконувати будівельна компанія.

Документи для отримання ліцензії на будівництво в Харкові

В орган ліцензування на розгляд заявник подає такі основні документи:

  • заяву про видачу ліцензії;
  • перелік робіт по створенню об’єктів архітектури, які заявник буде виконати;
  • відомості про склад працівників за кваліфікаційним і професійним рівнем, технічно-виробничій базі, технологіях виробництва, наявну систему контролю якості виконання, інформаційно-правове і нормативно-технічне забезпечення.

+38 (063) 569 88 45

No Comments

Leave a Comment