Будівельна ліцензія Тернопіль

SergienkoLawyers > Лицензии  > Будівельна ліцензія Тернопіль

Будівельна ліцензія Тернопіль

Після реєстрації у Міністерстві Юстиції будівельної компанії необхідним є отримання ліцензії на провадження відповідної господарської діяльності. Наразі в Україні ліцензується будівництво об’єктів 4 і 5 категорії складності. Але з червня 2017 року ліцензуванню буде підлягати в тому числі і будівництво 3 категорії складності, бо вона згідно з оновленим законодавством буде входити до 2 класу наслідків (СС2).

Як отримати будівельну ліцензію в Тернополі?

Будівельні компанії у Тернополі та Тернопільській області також мають отримувати будівельну ліцензію. Будівельну ліцензію необхідно отримувати в Києві в Державній архітектурно-будівельній інспекції України. Офіс нашої компанії знаходиться в Києві і ми маємо досвід в отриманні будівельної ліцензії, таким чином можемо забезпечити отримання будівельної ліцензії компанією з Тернополґ.

Процес отримання будівельної ліцензії є достатньо складним. Базова ціна отримання ліцензії в Тернополі — 20000 грн. Надалі ціна залежить від багатьох факторів, в тому числі тих видів діяльності якими хоче займатись компанія.

 

+38 (063) 569 88 45

 

No Comments

Leave a Comment