Будівельна ліцензія Чернівці

SergienkoLawyers > Строительство  > Будівельна ліцензія Чернівці

Будівельна ліцензія Чернівці

Після реєстрації у Міністерстві Юстиції будівельної компанії необхідним є отримання ліцензії на провадження відповідної господарської діяльності. Наразі в Україні ліцензується будівництво об’єктів 4 і 5 категорії складності. Але з червня 2017 року ліцензуванню буде підлягати в тому числі і будівництво 3 категорії складності, бо вона згідно з оновленим законодавством буде входити до 2 класу наслідків (СС2).

Як отримати будівельну ліцензію в Чернівцях?

Будівельні компанії у Чернівцях та Чернівецькій області також мають отримувати будівельну ліцензію. Будівельну ліцензію необхідно отримувати в Києві в Державній архітектурно-будівельній інспекції України. Офіс нашої компанії знаходиться в Києві і ми маємо досвід в отриманні будівельної ліцензії, таким чином можемо забезпечити отримання будівельної ліцензії компанією з Чернівців.

Процес отримання будівельної ліцензії є достатньо складним. Базова ціна отримання ліцензії в Чернівцях — 20000 грн. Надалі ціна залежить від багатьох факторів, в тому числі тих видів діяльності якими хоче займатись компанія.

Строк отримання будівельної ліцензії в Чернівцях

ДАБІ України відповідно до чинного законодавства зобов’язана протягом 10 робочих днів видати або не видати будівельну ліцензію суб’єкту, який звертається за її отриманням. Відмова у наданні ліцензії може бути оскаржена до адміністративного суду у встановленому законом порядку.

Крім того, до цього строку необхідно додати ще 7 днів на безпосередньо видання ліцензії. Крім цього, готується додаток з переліком робіт, які може виконувати будівельна компанія.

+38 (063) 569 88 45

No Comments

Leave a Comment